Right ornament ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان منزل Left ornament

نحوه ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان منزل

ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان

امروزه خانه های بسیاری از ما ایرانیان به وسیله پارکت های چوبی یا لمینیت ها پوشانده شده است ، دغدغه بسیاری از ما برای انتخاب پارکت این است که چه برندی بخریم ، دارای چه مشخصات ظاهری باشد ، چه استانداردهایی داشته باشد ، ضخامت آن چقدر باشد و … اما نکات دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه شود زیرا ممکن است با توجه به هزینه نسبتا زیاد کارایی و زیبایی لازم را نداشته باشند . یکی از مهمترین این نکان نحوه ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان می باشد.

پس اگر می خواهید از پارکت به عنوان کفپوش منزل یا محل کار خود استفاده کنید به موارد زیر توجه کنید:

۱- استفاده از تضاد رنگی برای ست کردن لمینیت با مبلمان

توجه داشته باشید که رنگ پارکتی که می خرید باید با مبلمان منزل شما متفاوت باشد ، این تضاد رنگ باعث می شود فضایی دلنواز در منزل شما به وجود آید . اگر پارکت و مبل یک رنگ باشند نه پارکت شما به چشم میآید نه مبلمان شما.

۲- ترکیب بافت های مختلف برای ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان

ایجاد تنوع در استفاده از بافت های مختلف باعث ایجاد زیبایی شگفت انگیزی در منزل شما می شود به عنوان مثال اگر پارکت لمینیت شما دارای بافتی زبر و برجسته است از مبلمانی استفاده کنید که دارای سطحی صیقلی و براق می باشد و بالعکس

۳- پیروی از یک تم رنگی مشخص

سعی کنید تمامی وسایل منزل یا محل کارتان از یک تم رنگی مشخص پیروی کنند . این مورد را برای ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان نیز در نظر بگیرید . به عنوان مثال اگر وسایل شما دارای تم رنگی سیاه و سفید می باشد و مبلمان منزل نیز سیاه یا تیره است برای هماهنگی با مبلمان پارکت لمینیت سفید یا روشن انتخاب کنید.

لینک های مرتبط

پارکت لمینت های ما

 

 

 

 

 

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول