کاغذ دیواری بهترین راه برای تغییر دکوراسیون در دوران کرونا

کاغذ دیواری بهترین راه برای تغییر دکوراسیون در دوران کرونا

ببه دنبال حوادث چند ماه اخیر و برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کووید-19 که هم اکنون سیستم بهداشت و درمان کل کشور را تحت تاثیر قرار داده ، دولت ها چه در ایران و چه در سایر کشورهای دنیا تصمیماتی جهت قرنطینه کردن مردم و ماندن در خانه گرفته اند . این بدان معناست که بسیاری از مدارس و حتی برخی از فروشگاه ها تعطیل شده اند زیرا مسئولیت پذیری ما و محدود کردن تعامل های اجتماعی از اهمیت بالایی برای کنترل شیوع این بیماری دارد و باید با کمک هم بتوانیم از این دوران سخت عبور کنیم .در نتیجه بسیاری از ما در شرایط غیر معمولی قرار گرفته ایم و مجبوریم زمان قابل توجهی از روز را در خانه بمانیم ، حتی تغییر در دکوراسیون منزل نیز در دوران کرونا بسیار سخت شده در نتیجه باید سعی کنیم خودمان تغییراتی در سبک زندگی و نحوه گذران روز ایجاد کنیم .

بیرون نرفتن از خانه جهت ورزش ، سینما ، موزه ، رستوران و یا حتی خرید برای مدت طولانی به هیچ وجه آسان نخواهد بود . مطمئنا در این ایام ما سعی خواهیم کرد که بیشترین زمان ممکن را با فرزندان و عزیزان خود سپری کنیم . اما ساعت های طولانی ماندن در خانه ممکن است باعث بی حوصلگی ما شود .

یک گزینه مناسب که هم از لحاظ روحی می تواند حالمان را خوب کند و هم با مقررات قرنطینه مطابقت دارد انجام پروژه های کوچک و تغییر در دکوراسیون و ظاهر خانه می باشد که با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا میتوانید ایجاد کنید . شاید مدت ها بود به این قضیه فکر می کردید ولی به علت مشغله کاری خود و خانواده هرگز فرصت نمیکردید آن را اجرا کنید .

ماندن در خانه در دوران کرونا

یک دیوار زشت و خراب ممکن است آخر هفته بعد از کار طولانی و زمان استراحت به شما خیره شده و آسایش شما را بر هم بزند و چون تعطیلات آخر هفته برای شما خیلی مهم است و شما دوست دارید به جای بازسازی اوقات فراقت خود را به تفریح و وقت گذراندن با خانواده بپردازید و از این رو آن دیوار همانجور باقی خواهد ماند. اما حالا ؟ هیچ فرصتی بهتر از زمان فعلی وجود ندارد ، همانطور که مجبور به ماندن در خانه هستیم ، یک پروژه کوچک برای سر و سامان دادن به وضعیت خانه واقعا می تواند راه حل ایده آلی برای مشغول نگه داشتن ذهن و جسم ما و خانوادمون گردد.

از آنجا که این ویروس همه ما را در شرایط سخت اقتصادی قرار داده لازم به ذکر است که کاغذ دیواری یکی از ارزانترین راه ها برای بازسازی ، زیباتر شدن و تغییر دکوراسیون و فضای خانه در دوران پاندمی کرونا می باشد . شاید دیوار اتاق نشیمن به یک رنگ خاص احتیاج داشته باشد و یا اتاق کودکان که به سرعت رشد می کنند ممکن است به فضایی نیاز داشته باشد که مقتضی سن و سالشان باشد . کاغذ دیواری مناسب می تواند بدون ایجاد یک تغییر کلی و اساسی ، فضایی کاملا متفاوت ایجاد کند و این که شما می توانید این محصولات را بدون مراجعه حضوری و از طریق فروشگاه های اینترنتی آنلاین خرید کنید.

و نکته مهم دیگر اینکه ما داریم به فصل بهار و آغاز سال جدید نزدیک می شویم که اهمیت این موضوع را نشان می دهد که شما می توانید برای سال جدید نیز هم اکنون خانه خود را زیبا و نو کنید. پس چه بهتر است که به اطراف خانه خود نگاهی بیاندازید و ارزیابی کنید که چه فضاهایی ممکن است به ظاهری جدید نیاز داشته باشد . همواره به یاد داشته باشید که کاغذ دیواری هایی هستند که به طور خاص برای هر اتاق طراحی شده اند حتی برای محیط های مرطوب تر مانند آشپزخانه !

هنگامی که تصمیم گرفتید کدام فضا نیاز به بازسازی دارد متناسب با سلیقه خود می توانید مناسب ترین نوع کاغذ دیواری را برای تغییر دکوراسیون انتخاب کنید . از مشاوران غیر حضوری و کارشناسان ما نیز می توانید بهره مند شود و فراموش نکنید بعد از اتمام کار عکسی از پروژه انجام شده خود برای ما ارسال کنید تا ما آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.