کوچک کردن پرده های کرکره زبرا، شید و شب و روز

کوچک کردن پرده های کرکره زبرا، شید و شب و روز

ممکن است برای همه ما پیش آمده باشد که بخواهیم دکور منزل را تعویض و یا از خانه ای به خانه دیگر نقل مکان کنیم. در این صورت جهت مدیریت هزینه ها سعی می کنیم تا جایی که ممکن است از وسایل قبلی که هنوز قابل استفاده می باشند استفاده کنیم. وسایلی مانند مبلمان و میز و صندلی را می توان به راحتی به خانه جدید برد و با چیدمانی درست آن ها را در خانه چید. اما چه به سر پرده های موجود در خانه قبلی می آید؟ ممکن است پرده ای را بسیار دوست داشته باشیم اما به این دلیل که برای پنجره های خانه جدید مناسب نیستند نمی توانیم آن ها را با خود ببریم. ممکن است پرده های خانه شما از نوع کرکره ای باشند و بخواهید آن ها را با خود ببرید. حال این سوال پیش می آید که پرده های کرکره ای آیا امکان تغییر اندازه دارند یا خیر؟

کوچک کردن پرده زبرا

کوچک کردن پرده زبرا

نقل مکان به یک خانه جدید هزینه های زیادی دارد و باید تا حد امکان این هزینه ها را پایین آورد. همچنین دور انداختن وسایلی که همچنان می شود از آن ها استفاده کرد نوعی مصرف گرایی است و هر بار که این کار را می کنیم به محیط زیست صدمه وارد می کنیم. حال فرض کنید که پرده های خانه فعلی شما از نوع زبرا ، شید یا کرکره ای است و می خواهید خانه خود را عوض کنید ولی نمی خواهید این پرده ها را دور بیاندازید و برای تهیه پرده مجددا هزینه کنید. منزل جدیدی که به آن نقل مکان کرده اید پنجره هایی کوچک تر نسبت به خانه قبلی شما دارد. در صورتی که پنجره های منزل جدید کوچک تر از پنجره های قدیمی باشد چه از عرض و چه از ارتفاع ، امکان کوچک کردن و استفاده مجدد با صرف هزینه ای اندک وجود دارد. برای کوچک کردن پرده زبرا کافی است آن را به کسانی که تعمیرات این گونه پرده ها را انجام می دهند بسپارید. بدین گونه با هزینه ای بسیار کمتر از آن چیزی که برای خرید مجدد پرده باید بپردازید، پنجره های خانه جدیدتان را می پوشانید. شما فقط در صورتی مجبور به خرید مجدد پرده می شوید که پنجره های شما از اندازه قبلی بزرگتر باشند. در این صورت نمی توان از پرده های قبلی استفاده کرد.

این کار علاوه بر فضاهای مسکونی برای اداره ها و دفاتر کار نیز بسیار کاربردی است. معمولا این فضاها دارای پنجره های زیادی هستند. اگر بخواهید با هر بار تغییر محل دفتر کار خود، تمامی مبلمان و دکوراسیون آن را تغییر دهید، بودجه بسیار زیادی باید برای این کار صرف کنید. اما اگر به جای عوض کردنشان، آن ها را تعمیر کنید هزینه های شما چندین برابر کم می شود. با کوچک کردن پرده زبرا ی محل کار خود به راحتی آن ها را قابل استفاده کنید.

مطالب مرتبط


 سوالات متداول در زمینه پرده

تصاویر و نمونه های پرده های موجود

نکات مهم در انتخاب پرده آشپزخانه

شستشوی پرده کرکره

نحوه محاسبه قیمت تمام شده پرده

دیدگاه(7)

 1. هانیه
  بهمن 26, 1398 \ق.ظ\30 7:08 ق.ظ

  با سلام و تشکر از مطالب اموزندتون اگه لطف کنید نحوه کوچک کرده پرده زبرا رو آموزش بدید ممنون میشم

  • Sarvindecor
   بهمن 26, 1398 \ب.ظ\30 4:18 ب.ظ

   با سلام و تشکر از پیام شما
   کوچک کردن پرده زبرا و سایر شید رول ها احتیاج به تجهیزات دارد و حتما باید در داخل کارگاه این عمل انجام شود

 2. م. ذكري
  خرداد 06, 1399 \ق.ظ\31 5:42 ق.ظ

  سلام روزتون بخير اگه بخوام پرده زبرا مو كوچك تر كنم از كجا بايد درخواست كنم . ممنون

  • Sarvindecor
   اردیبهشت 26, 1400 \ب.ظ\31 3:39 ب.ظ

   شماره های تماس در قسمت تماس با ما و پایین همین صفحه میتونید ببینید

 3. علي عاملي
  مهر 23, 1399 \ق.ظ\30 7:04 ق.ظ

  دو عدد شيد دارم بايد كوتاه شود

  • توکلیان
   اردیبهشت 25, 1400 \ب.ظ\31 4:31 ب.ظ

   میشه بگید کجا و به چه شماره ای برای کوچک کردن پرده زبرا تماس گرفت؟

  • Sarvindecor
   اردیبهشت 26, 1400 \ب.ظ\31 3:39 ب.ظ

   با شماره های فروشگاه تماس بگیرید

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.