whatsapp

خرید انواع پرده اداری و دفتر کار

پرده اداری و مناسب دفتر کار از ارکان اصلی دکوراسیون داخلی مکان های اداری و تجاری می باشد که نقش بسزایی در زیبایی و نظم بیشتر محل شما دارد و به طبع آن افزایش بهره وری کارکنان و در نتیجه فروش بیشتر. یکی از مهمترین فاکتور هایی که برای انتخاب پرده باید در نظر گرفت انتخاب پرده ای است که کمترین فضا را اشغال کند و یا به اصطلاح جمع و جور باشد. در زیر به برخی از فاکتور های مهم دیگر برای انتخاب پرده محیط کار می پردازیم :

  1. استایل، سایز، عملکرد و رنگ
  2. آسایش و رفاه کارمندان و مشتریان
  3. پوشانندگی و حفظ حریم خصوصی
  4. بودجه
  5. هماهنگی با فضا و رنگ های موجود در اتاق

استایل، سایز، عملکرد و رنگ پرده مناسب دفتر

پیدا کردن مدل و طرح موردنظر که با فضا بیشترین هماهنگی را داشته باشد، نقطه شروع برای یک دفتر کار شیک است. برای انتخاب گزینه های زیادی وجود دارد از جمله کرکره های چوبی و فلزی، پرده شید رول و زبرا ، لوردراپه و… که همگی در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجودند که با در نظر گرفتن میزان سهولت نصب و نگهداری و میزان عبور نور دلخواه می توان آن را انتخاب کرد.

از جمله موارد دیگری که می توان به آن توجه داشت امکان چاپ لوگوی شرکت بر روی این پرده ها نیز وجود دارد و می تواند تبلیغات خوب و مفیدی برای مجموعه شما باشد.

پرده مناسب دفتر کار

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آسایش و رفاه کارمندان و مشتریان

این که محیط کاری تاثیر مستقیم روی آسایش و آرامش کارمندان دارد نظریه ای اثبات شده است که باعث ساعت کاری مفید کارمندان خواهد شد.

باید به میزان نور مصنوعی و طبیعی دقت کنید تا مشکلاتی مثل خستگی چشم را تا حد ممکن پایین بیاورید. با تنظیم نور می توانید از درخشندگی بیش از حد مانیتور های کامپیوترها بکاهید، پرده هایی نظیر کرکره فلزی و آلومینیومی ، کرکره چوبی و پرده زبرا قابلیت تنظیم نور را دارند .

از لحاظ ایمنی هم برای پرده اداری می توان پرده های زنجیر دار را پیشنهاد کرد و پیش از همه بهتر است نحوه تمیز کردن این کرکره ها را در نظر بگیرید

پوشانندگی و حریم خصوصی

برای پوشانندگی و حفظ محیط داخلی باید انواع فضا های اداری و تجاری را در نظر بگیرید ازجمله مکانهایی که کنار خیابان واقع شده اند، همچنین برای فضاهای کوچک که با پارتیشن های شیشه ای از هم جدا شده اند می توان از پرده های مخصوص پارتیشن برای حفظ حریم خصوصی افراد در محیط کار استفاده نمود.

همچنین جهت جلوگیری از عبور نور می توانید از انواع پرده های آستر دارد یا بلک اوت استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: انتخاب پرده اداری مناسب

 

بودجه

سرمایه گذاری و بودجه ای که برای انتخاب پرده مناسب با محیط گذاشته می شود تصمیم بزرگی است.

اگر میخواهید هزینه کم تری صرف کنید شید و زبرا ساده ، کرکره های فلزی و لوردراپه های ساده قیمت پایین تری نسبت به سایر پرده ها نظیر کرکره های چوبی دارند.

اما طبق تجربه مشخص شده که انتخاب پرده مناسب می تواند تاثیر زیادی روی کاهش هزینه ها خصوصا مصرف انرژی و گرما داشته باشد. استفاده از شید ها و زبرا های بلک اوت می تواند در کاهش هدر رفت انرژی کمک کند.

هماهنگی پرده با فضا و رنگ های موجود در دفتر

بهتر است پرده هایی انتخاب شده با فضا و رنگ های موجود در محیط و البته پوشش کارمندان اداره هماهنگ باشد و به کلی زیبایی شناسی و هویت محیط را تغییر ندهد بلکه سعی در تقویت آن داشته باشد. انتخاب رنگ مناسب جهت دفتر کار میتواند باعث افزایش راندمان کاری شود.

مشاوره و خرید

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره های موجود در پایین همین صفحه تماس حاصل فرمایید.