Right ornament پرده سیلوئت یا پرده های سه بعدی ساده و چاپی Left ornament

پرده سیلوئت

پرده سیلوئت (Silhouette Blinds) که به پرده های سه بعدی نیز معروف است از یک لایه پارچه به صورت افقی و دو لایه حریر به صورت موازی تشکیل شده است .

پرده سیلوئت

مکانیزم عملکرد پرده سیلوئت تلفیقی از پرده کرکره آلومینیومی و پرده شید می باشد ، بدین صورت که دارای قرقره ای جهت جمع کردن پرده می باشد همچنین قابلیت تنظیم نور به اندازه دلخواه را داراست.

انواع پرده سیلوئت

۱- نوع ساده : این مدل پرده در رنگ های مختلف موجود می باشد و از یک پارچه بدون طرح تشکیل شده است ، یکی از خصوصیات این محصولی سادگی و در عین حال زیبایی آن می باشد.

ساده

۲- طرح دار : این پرده جزو محبوب ترین پرده های تزئینی می باشد و  مکانیزم آن همانند پرده سیلوئت ساده است با این تفاوت که عموما دارای طرح های گلدار می باشد.

طرح دار

۳- چاپی : در این نوع پرده شما می توانید عکس دلخواه یا آرم و لوگو شرکت خود را بر روی پرده چاپ کنید و یا از کاتالوگ ما که شامل مجوعه ای از طرح های زیبا می باشد استفاده کنید.

نحوه سفارش محصول

کارشناسان ما بعد از تماس شما در اسرع وقت همراه با نمونه و کالیته ها در منزل یا محل کار شما حاضر خواهند شد و پس از مشاوره با کارشناس و انتخاب پرده مناسب ، پنجره شما اندازه گیری شده و سفارش شما در کوتاه ترین آماده می گردد.

جهت مشاوره در زمینه خرید پرده سیلوئت با شماره  77653782-021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده تصاویر و قیمت محصول

جهت مشاهده تصاویر آلبوم پرده سیلوئت اینجا را کلیک کنید

مشاهده تصاویر آلبوم سیلوئت

جهت مشاهده لیست قیمت پرده اینجا را کلیک کنید

مشاهده لیست قیمت پرده های تزئینی

عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

به عزیزانی که عضو کانال تلگرام و یا اینستاگرام ما باشند تخفیفات ویژه ای تعلق خواهد گرفت . برای عضویت به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

سایر نمونه های پرده

 

 

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول