Right ornament مقالات و نوشته ها Left ornament
راهنمای خرید پرده

راهنمای خرید پرده

Picture 49179

همانطور که می دانیم یکی از مهمترین رکن های هر خانه پنجره های آن می باشد ، استفاده از پرده های مناسب برای این پنجره ها میتواند نمای زیبایی به دکوراسیون خانه شما بدهد .

یکی از راحت ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون خانه شما ، تغییر پرده می باشد زیرا شما با هزینه ناچیز بابت خرید پرده می توانید تغییرات چشم گیری در فضای خانه خود به وجود بیاورید ،

این محصولات دارای تنوع بسیاری می باشند ، از جمله پارچه ای ، کرکره زبرا ، فلزی ، چوبی ، شید های ساده و شب و روز ، پلیسه ، رومن و… ، در نتیجه علاوه بر اینکه شما باید نهایت سلیقه خود را در خرید پرده لحاظ کنید ، یک سری نکات را نیز باید در نظر بگیرید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اندازه گیری ، سفارش ، خرید و نصب پرده موارد زیر را در نظر بگیرید :

۱- انتخاب متراژ مناسب

قبل از خرید بهتر است با کارشناس جهت نحوه اندازه گیری مشورت کنید . ( جهت آشنایی با نحوه اندازه گیری پرده های کرکره ای اینجا را کلیک کنید )

۲- همخوانی پرده با دیگر وسایل

هر اتاق دارای ۴ عنصر سقف ، دیوار ، کف و مبلمان می باشد ، برای دکور کردن بهتر است یکی را به عنوان نما استفاده کنید و بقیه به عنوان تقویت کننده باشد به عنوان مثال اگر شما پرده هایی با گل های درشت ( داماسک ) انتخاب می کنید باید مبلمان ساده ای داشته باشید و بالعکس.

۳- استفاده از کرکره های شید و زبرا

بهتر است برای اتاق خواب از کرکره های شید و زبرا استفاده کنید زیرا فضا را تاریک تر می کنند و هنگام خواب آرامش بیشتری به شما می دهند ، همچنین در آشپزخانه می توانید ار نوع گل دار این محصول استفاده کنید تا فضای شادی را جهت انجام امور روزمره داشته باشید ، علاوه بر این در پذیرایی نیز می توانید به صورت ترکیبی از پرده های پارچه ای و کرکره های شید و زبرا استفاده کنید.

۴- از والان به درستی استفاده کنید

برخی پرده های دکوراتیو امروزی دارای والان می باشد ، بهتر است از آن بجا استفاده کنید ، بدین صورت که اگر پنجره شما به گونه ای باشد که دارای قاب یا آرک است ، استفاده از والان فقط باعث افزایش قیمت تمام شده محصول می شود و اصلا به چشم نمی آید.

۵- سعی کنید در روز خرید کنید

توجه داشته باشید که رنگ پارچه ای که در فروشگاه هنگام خرید پرده می بینید به علت تفاوت نور ممکن است در خانه شما متفاوت باشد پس سعی کنید در روز خرید کنید.

۶- استفاده از قاب عکس بین ۲ پنجره

اگر شما دو پنجره کنار هم دارید و پرده های آن را نصب کردید و بین آنها فاصله بود می توانید از یک قاب عکس زیبا جهت پر کردن این فاصله استفاده کنید.

لینک های مرتبط

شستشوی پرده پرده های ما سوالات متداول

جهت مشاهده عکس ها و تنوع پرده های موجود  با ما تماس حاصل فرمایید.

دسته بندی ها
در مورد ما