پرده پارچه ای پانچ طرح نوشته
پرده سنتی

پرده سنتی می تواند جزئی از یک دکور خاص برای افرادی که علاقه مند به دکور های ایرانی هستند ، باشد . این نوع محصول بیشتر به واسطه طرح های ایرانی و اسلیمی که بر روی آن دارد به این نام مشهور شده است و دارای تنوع بسیاری در طرح ها و همچنین نوع پرده می باشد .

پرده سنتی پارچه ای

پرده های سنتی جزوی از دکوراسیون ایرانی و اسلیمی

در زمینه دکوراسیون میزان تنوع در سلیقه ها بسیار زیاد است و ممکن است فردی با مشاهده تصاویر در اینترنت و یا تلویزیون علاقه مند به دکوراسیون های مدرن شوند اما بسیاری از ما توجه خاصی به دکوراسیون قدیمی و ایرانی داریم . به طور مثال از وسایلی شبیه نیمکت ها و مبلمان چوبی قدیمی ، گلیم های زیبای محلی و یا حتی پرده های سنتی استفاده می کنیم . به طور کل می توان گفت دکوراسیونی که با الهام گرفتن از هنرهای دوران قبل ( چه معاصر و چه بلند مدت ) سازگاری داشته باشد و المان های آن رعایت شود دکوراسیون سنتی می گفتن.

زبرا طرح گل سنتی

انواع پرده سنتی

پرده یکی از مهمترین محصولاتی است که در دکوراسیون سنتی استفاده می شود . این محصول اغلب با چاپ یک طرح اختصاصی ایرانی بر روی انواع پرده ها قابل ارائه می باشد . از انواع آن می توان به پرده های پارچه ای پانچی ، پرده زبرا و انواع شید رول ها نام برد. همچنین شما می توانید این پرده ها را با اکسسوری هایی نظیر کوسن و پاف های سنتی نیز تکمیل کنید.

شید رول طرح نوشته

نحوه مشاوره ، سفارش و خرید

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما ضمن مشاهده نمونه ها خرید خود را انجام دهید ، همچنین می توانید از طریق تماس با شماره واتس اپ 09014237863 ضمن مشاوره رایگان کارشناسان ما کالیته های دیجیتال محصولات را نیز دریافت کنید و به راحتی در منزل انتخاب و خرید خود را انجام دهید.