Right ornament پرده پلیسه مشاوره و فروش انواع دستی و زنجیری Left ornament

پرده پلیسه

پرده پلیسه نوع جدیدی از انواع پرده های دکوراتیو می باشد که به صورت پلیسه بوده و دارای انواع مختلف دستی زنجیری و شب و روز می باشد.

توجه : با ارسال پیام به شماره تلگرام و یا واتس آپ ۰۹۰۱۴۲۳۷۸۶۳ ، همکاران ما تصاویر این محصول و همچنین جدیدترین لیست قیمت این محصول را برای شما ارسال خواهند کرد.

۱- پرده پلیسه با کنترل دستی

پرده پلیسه دستی

این نوع به پرده های پشت پنجره ای نیز معروف است دارای دستگیره ای است که به وسیله آن پرده بالا پایین می شود.

اخیرا استفاده از پنجره های PVC دو جداره رواج زیادی پیدا کرده است ، این پنجره ها قاب های زیبایی دارند و شاید شما نخواهید قاب آن ها را زیر پرده بپوشانید ، پرده پلیسه دستی فقط شیشه را می پوشاند و به شما امکان تنظیم نور دلخواه را نیز می دهد.

از دیگر مزایای این پرده می توان به امکان باز و بسته شدن پنجره بدون بالا و پایین کرده پرده نام برد.

همچنین در صورتی که قاب پنجره شما با سقف مماس بوده و فضای کافی برای نصب انواع پرده های کرکره وجود ندارد می توانید از پرده پلیسه با کنترل دستی استفاده کنید.

۲- زنجیری

پرده پلیسه زنجیری

این نوع پرده قابل نصب بر روی دیوار و سقف می باشد که با یک زنجیر در سمت چپ یا راست کنترل می شود. گاهی مشتریان می خواهند پرده یک تکه و بزرگ از نوع پلیسه داشته باشند که کل فضای پنجره را بپوشاند ، این نوع پرده می تواند انتخاب مناسبی باشد.

۳- پرده پلیسه شب و روز

پرده پلیسه شب و روز

شب و روز نوعی از پرده های دکوراتیو می باشد که دارای ۲ نوع پرده پلیسه تور و پارچه ای می باشد ، قسمت توری آن در روز جهت استفاده از حداکثر نور بکار می رود و هنگام شب جهت جلوگیری از دیده شدن فضای داخل منزل از قسمت پارچه ای استفاده می شود.

نحوه اندازه گیری

تصاویر محصول

پرده پلیسه ساده کرم پلیسه کرم طرح دار پلیسه دستی کرم گلدار پلیسه زنجیری ساده پلیسه شب و روز پلیسه قهوه ای پلیسه ساده قهوه ای پرده پلیسه زنجیری پلیسه قرمز پلیسه طوسی پرده دستی طوسی پرده پلیسه آبی پرده زنجیری پلیسه طوسی گلدار پرده زنچیری ساده پرده زنجیری گلدار پلیسه بنفش پرده پلیسه گلدار بنفش پرده شب و روز بنفش پلیسه قهوه ای ساده پلیسه گلدار زنجیری پلیسه گلدار قهوه ای پلیسه زنجیری نارنجی پلیسه شب و روز قرمز پلیسه گلدار آبی پلیسه سبز پلیسه طوسی

نمونه های کار شده در شبکه های اجتماعی

جهت مشاهده نمونه های کار شده بیشتر به ما را در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام به آدرس sarvindecor@ دنبال کنید.

پلیسه نارنجیپرده پلیسه مشکیپرده پلیسه آبیپرده زنجیری آشپزخانه

نحوه سفارش

بعد از تماس شما ، کارشناسان ما در اسرع وقت به همراه کالیته و نمونه ها در منزل یا محل کار شما حاضر خواهند شد و پس از انتخاب پرده ای مناسب با دکوراسیون منزل ، پنجره شما اندازه گیری می شود و سپس پرده در اسرع وقت تولید و نصب خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه خرید پرده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

۰۲۱-۷۷۶۵۳۷۸۲

شماره تلگرام و واتس آپ: ۰۹۰۱۴۲۳۷۸۶۳

لینک های مرتبط

شست شوی پرده اندازه گیری پرده انواع مدل های پرده محصولات ما

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول