Right ornament پرده لوردراپه یا پرده عمودی به صورت ساده و تصویری Left ornament

پرده لوردراپه Lower Drope

پرده لوردراپه یا به اصطلاح پرده های عمودی از تعدادی پره عمودی در داخل یک کانال آلومینیومی قرار گرفته اند تشکیل شده است . این نوع پرده به دلیل قیمت مناسب و نصب سریع از قدیم مورد توجه بسیاری از مالکان مسکونی ، اداری و تجاری و … بوده است.

پرده لوردراپه

در قدیم پرده لوردراپه بیشتر به صورت طرح های ساده وجود داشت ، اما امروزه علاوه بر طرح های ساده ، دارای بیش از ۱۰۰ طرح و رنگ متنوع می باشد ، از این رو به راحتی با دکوراسیون داخلی شما همخوانی پیدا می کند.

نوع تصویری پرده لوردراپه که به آن فتودراپه نیز می گویند امکان چاپ تصاویر دلخواه ، لوگو شرکت ، عکس فرزندان ، عروس و داماد و … به صورت یک رو و دو رو در عرض های ۹ سانت و ۱۳ سانت وجود دارد.

دیگر مزایای پرده لوردراپه

– ۱۰۰ درصد قابل شستشو و مقاوم در برابر نور آفتاب و رطوبت

– تنوع بالا طرح و رنگ و امکان چاپ تصاویر دلخواه

– نصب سریع و آسان

– قیمت مناسب نسبت به سایر پرده های تزئینی

برخی نمونه های کار شده

نحوه سفارش پرده لوردراپه

بعد از تماس ، کارشناسان ما در اسرع وقت جهت نشان دادن مدل ها خدمت شما عزیزان خواهند رسید ، کارشناسان ما نمونه های پرده را به شما عزیزان نشان خواهد داد و پس از انتخاب پرده ای مناسب که با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد ، پنجره شما اندازه گیری می شود و در نهایت پرده شما در اسرع وقت با بهترین کیفیت تولید و نصب خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه خرید پرده لوردراپه و مشاهده تصاویر این محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یا ما را در شبکه های اجتماعی به آدرس sarvindecor@ همراهی فرمایید.

۰۲۱-۷۷۶۵۳۷۸۲

شماره تلگرام و واتس آپ: ۰۹۰۱۴۲۳۷۸۶۳

لینک های مرتبط

شستشوی پرده اندازه گیری پرده اتواع مدل های پرده

 

 

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول