فواید پرده سفارشی کرکره و زبرا در سایز و جنس دلخواه
پنج مزیت خرید پرده سفارشی در سایز و جنس دلخواه

گزینه های بسیاری برای یک خرید خوب وجود دارد چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین. قبل از انتخاب پرده برای پنجره خودتان باید از مزایای خرید پرده سفارشی آشنا شوید. اینگونه محصولات به طور خاص برای پنجره های شما ساخته می شود تا بتواند هر شکل ، سبک و یا سایزی را پوشش دهد. به طور مثال شما برای خرید پرده برای پنجره های بزرگ خود مشکل دارید و یا پنجره شما به نوعی طراحی شده که امکان استفاده پرده های آماده مهیا نمی باشد ، بنابراین پرده های شید و کرکره ای با ابعاد سفارشی می تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد. این که آیا برای پیدا کردن گزینه های جذاب برای پنجره های بزرگ خود مشکل دارید و یا به چندین پوشش پنجره با یک رنگ خاص نیاز دارید ، انتخاب پرده های کرکره ای و شیدها می تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد.

 

ساخت پرده سفارشی طبق سلیقه و درخواست مشتری

1- پرده های سفارشی دارای امکانات می باشد که طبق خواسته شما ساخته می شود

از آنجایی که پرده های سفارشی به انواع مختلف از محصولات دسترسی دارند ، شما این آزادی را دارید که بیت تعداد زیادی از پرده ها و ترکیب ها یکی را انتخاب کنید. می توانید انواع پرده های شید و زبرا ، کرکره های چوبی و لت های پرده های عمودی مناسب با پنجره های باریک یا بلند خود و مونتاژ شده با زنجیر یا موتور یکی را انتخاب کنید. در نتیجه پنجره شما به هر شکلی که باشد مطمئن هستید پرده مناسب آن پیدا خواهد شد.

تنوع بالا شید و زبرا و کرکره در طرح و رنگ

2- وجود تنوع بالا در طرح و رنگ و متریال

در پرده های سفارشی علاوه بر نوع جنس و متریال می توانید به طیف های زیادی از رنگ ها نیز دسترسی داشته باشید ، همانگونه که می توانید رنگ های خنثی مانند سفید و کرم را خریداری کنید می توانید شید ها و بلایندهای با رنگ های خاص دلخواه و مورد علاقه خودتان مانند سبز و قرمز پیدا کنید.

 

همچنین بخوانید: آموزش نصب گام به گام پرده زبرا بصورت تصویری

 

اندازه گیری و ساخت دقیق پرده های سفارشی توسط متخصصین

3- اندازه گیری و ساخت دقیق پرده سفارشی توسط متخصصین

فروشندگان پرده های سفارشی برای ساخت پرده اندازه گیری دقیقی انجام می دهند. ساخت پرده با عرض و ارتفاع های مشخص پوششی ایجاد می کند که کاملا زینت بخش هر شکل و سبک از پنجره است. همچنین امکان انتخاب نصب پرده برای داخل و یا خارج قاب نیز برای شما مهیاست.

جهت آشنایی بیشتر می توانید به مقاله نحوه اندازه گیری پرده های زبرا مراجعه کنید.

کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از ورود سرما و گرما

4- کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها

هنگامی که پوشش پنجره شما مناسب پنجره می باشد ، گرما و سرما همچنین نور خورشید کمتر وارد خانه می شود. این باعث می شود علاوه بر اینکه احساس راحتی بیشتری کنید هزینه کمتری نیز بابت صورتحساب انرژی پرداخت کنید. همچنین پرده های سفارشی می تواند مدل هایی با قابلیت سایه روشن و فیلترینگ نور به شما پیشنهاد دهد تا بتوانید در زمان دلخواه نور را بلاک کنید ، این ویژگی به ویژه برای خانه های بزرگ و اقامتگاه هایی با آب و هوای گرم بسیار ارزشمند است.

نصب ، گارانتی و خدمات پس از فروش در پرده های سفارشی

5- داشتن خدمات پس از فروش از جمله نصب و گارانتی

جهت راحتی حال مشتری ، فروشنده ها خدماتی مانند انجام اندازه گیری قبل از سفارش ، تحویل درب منزل ، خدمات نصب و همچنین گارانتی محصولات ارائه می دهند. کافی است شما قبل از خرید تحقیق کرده و از شرکتی معتبر که خدمات خوبی دارند خریداری نمایید.

 

مطالب مرتبط:

پرده های سفارشی بهتر است یا آماده؟

انتخاب بین پرده کرکره چوبی یا طرح چوب