کفپوش پی وی سی پلیژن / polygen pvc flooring

کفپوش پی وی سی

-دارای تنوع در طرح و رنگ شبیه چوب که می تواند جایگزین مناسبی برای پارکت ولی با قیمتی ارزان تر باشد.

-به جهت پی وی سی بودن آن قابل شستشو با آب را دارد

-ضخامت 2 میلی متر

-متراژ هر بسته 18/4 متر مربع ( 30 عدد حدود 17 کیلو گرم)

-ابعاد هر تایل حدود 90*15 سانتی متر

-ساخت ایران

1-خرید حضوری : می توانید با مراجعه به فروشگاه ( که آدرس آن در پایین همین صفحه یا صفحه تماس با ما می باشد ) مراجعه کنید و ضمن مشاهده محصولات از مشاوره حضوری کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

2-خرید غیر حضوری : مجموعه ما فروش کفپوش پی وی سی پلیژن را به صورت غیر حضوری جهت رفاه حال مشتریان عزیزی که خارج از تهران هستند و یا وقت کافی برای برای مراجعه به فروشگاه را ندارند نیز دارد.

در این قسمت آموزش کلی در مورد نصب کفپوش پی وی سی پلیژن به شما ارائه می دهیم اما بهتر است در صورتی که قبلا این کار را انجام ندادید از یک متخصص بخواهید که نصب آن را بر عهده بگیرد.

مواد لازم : چسب خمیری و یک عدد کاردک

این محصول جهت نصب احتیاج به سطحی صاف دارد ، پس اگر کف شما صاف نبود حتما باید زیر سازی شود . پس از زیر سازی کفپوش به صورت آجری توسط چسب بر روی زمین چسبیده میشود.

نصب این محصول بسیار آسان بوده و زمان کمی صرف نصب آن خواهد شد علاوه بر آن هیچگونه ملات ساختمانی غیر از چسب نیاز نمی باشد.

سرعت نصب و اجرای آن بالا بوده بطوریکه میانگین 100 متر مربع در یک روز نصب می شود . می توانید بعد از نصب جهت زیبایی بیشتر از قرنیز استفاده کنید.

دقت داشته باشید بهتر است جهت بهتر چسبیده شدن کفپوش به زمین بعد از نصب تا چند ساعت از راه رفتن و قرار دادن اجسام سنگین بر روی کفپوش خود داری کنید.

جهت مشاهده راهنمای خرید انواع کفپوش می توانید به سایت beytoote مراجعه فرمایید.