انواع پرده کرکره برای دکوراسیون منزل
پرده های کرکره در دکوراسیون منزل

پرده های کرکره در دکوراسیون منزل

همانطور که می دانیم پرده یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون منزل می باشد ، زیرا علاوه بر ایجاد زیبایی باعث حفظ حریم و ایجاد یک فضای خصوصی و همچنین کنترل نور ورودی منزل می شود .

یکی از مهمترین این محصولات کرکره ها یا پرده های بالا رونده می باشد که دارای انواع فلزی ، چوبی ، زبرا ، شب و روز ، پلیسه ، شید ، سیلوئت و … می باشد.

ما قصد داریم اطلاعاتی را در مورد این محصولات و مکان و نحوه قرارگیری آنها در اختیار شما قرار دهیم تا با اطلاعات کامل اقدام به خرید فرمایید

اتاق کار

مهمترین ویژگی اتاق کار نور آن می باشد ، از آنجا که در این اتاق لوازم اداری مانند کامپیوتر وجود دارد ، بنابراین نه باید نور خیلی زیاد باشد که چشم را اذیت کند نه این که آنقدر کم باشد که نتوان از وسایل استفاده کرد ،

یکی از مزایای پرده های کرکره مانند زبرا این است که قابلیت تنظیم نور دلخواه از صفر تا صد در صد را دارا می باشد.

پرده کرکره اتاق کار

اتاق پذیرایی

به جهت اینکه پذیرایی محل اصلی حضور مهمان می باشد بنابراین علاوه بر پوشش باید ظاهری رسمی و شیک داشته باشد ، می توانید از کرکره های چوبی استفاده کنید زیرا علاوه بر سادگی دارای وقار و سنگینی خاصی نیز می باشد.

همچنین شما می توانید از پرده های زبرا با دالبر هایی در پایین آن استفاده کنید.

کرکره زبرا پذیرایی

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن یک فضای نیمه خصوصی می باشد ، بنابر این باید از محصولی استفاده کنید که احساس صمیمیت و دنج بودن را به مهمان القا کند ، همچنین نور ورودی این فضا باید قابل تنظیم شدن باشد ، برای این قسمت نیز می توانید از انواع پرده های زبرا و شب و روز استفاده کنید.

پرده کرکره در سرویس بهداشتی

پرده های سرویس بهداشتی به علت رطوبت و آلودگی باید علاوه بر قابل شست و شو بودن ، آنتی باکتریال نیز باشد ، بهتر است از پرده های فلزی رنگی برای پوشش پنجره سرویس بهداشتی استفاده کنید.

کرکره در سرویس بهداشتی

اتاق خواب

اتاق خواب شما یک فضای کاملا خصوصی در منزل شما می باشد ، پس به این نکته دقت کنید که پرده اتاق خواب علاوه بر این که مدرن و زیبا باشد باید مانع دید از بیرون شود ، زبرا و سیلوئت 2 محصولی هستند که علاوه بر مدرن و زیبا نمودن فضای اتاق خواب مانع دید از بیرون می شوند .

همچنین شما می توانید از رنگ های تیره تر و سرد جهت ایجاد آرامش بیشتر هنگام خواب برای این اتاق استفاده کنید.

کرکره در اتاق خواب

اتاق کودک

نور تاثیر زیادی در رشد کودک دارد بنابر این استفاده از محصولی که نور مناسب را وارد اتاق کودک کند بسیار مهم است ، پرده های زبرا و شید های شب و روز قابلیت تنظیم نور از صف تا صد در صد را دارا می باشند .

همچنین شما می توانید طرح های کارتونی یا گل دار یا همچنین از عکس خود کودک بر روی پارچه سولیت استفاده کنید.

کرکره اتاق کودک

آشپزخانه

یکی از مهمترین موارد در دکوراسیون آشپزخانه نور آن می باشد ، فردی که در آشپزخانه فعالیت می کند برای آرامش و آسایش بیشتر باید از نور ورودی به میزان دلخواه استفاده کند تا حدی که مانع از آزار چشم او گردد .

همچنین آشپزخانه باید یک فضای شاد و مفرح باشد ، بنابر این می توانید از شیدهای زیرا و یا شب و روز با طرح گل های شاد یا میوه استفاده کنید.

کرکره برای آشپزخانه

لینک های مرتبط

مدل های پرده شست و شوی پرده تفاوت شید و زبرا