مزیت های کرکره ۲۵ میل ( ۲/۵ سانتی )

مزیت های کرکره ۲۵ میل ( ۲/۵ سانتی )

کرکره ۲۵ میل یا ۲/۵ سانتی یا ۱ اینچی

هنگامی که شما قصد یک خرید لوکس با چند کلیک ساده در اینترنت را دارید ، انتخاب بین چند مورد مشابه می تواند یک وظیفه سخت و پیچیده باشد.

در واقع شما را بر سر دوراهی قرار می دهد که از کجا باید شروع کنیم وقتی می دانیم که برند ها و پرده های متفاوتی برای خرید وجود دارند.

در نتیجه برای شما مهم و حیاتی خواهد بود که تحقیقات و اطلاعات اولیه بهتری داشته باشید.اینها همگی به ذوق و سلیقه شما و بودجه ای که در نظر میگیرید بستگی دارد.

پرده ها و بلیند ها در سایز ها ، رنگ ها ، پارچه ها و طرح های متفاوتی موجود هستند که شما می توانید براحتی از میان آنها انتخاب کنبد.

یک عامل خیلی مهم که مخصوصا در کرکره ها و بلایند ها وجود دارد اندازه اسلت یا تیغه های آن می باشد. بسیاری از کرکره های موجودی که از چوب و یا آلومینیوم ساخته شده اند دارای تیغه های ۲/۵ سانت و ۵ سانت می باشند.

در این مقاله قصد داریم فواید کرکره ۲/۵ سانتی را بیان کنیم و اینکه چرا برخی این مدل پرده را نسبت به کرکره های ضخیم تر ارجح می دانند.

کرکره ۲۵ میل

مشاهده کرکره های فلزی و چوبی

هنگامی که یک کرکره ۲/۵ سانتی ( ۱ اینچی ) نصب می شود محافظ خوبی در برابر سرما و گرما خواهد بود در نتیجه هزینه های سرمایش و گرمایش ما را کاهش می دهند. بطور کل بلایندها اگر به درستی از آنها مراقبت شوند محصولات با دوام و دارای عمر بالایی هستند.

اجازه بدهید چند مورد از فواید کرکره ۲/۵ سانتی را برای شما شرح دهیم :

۱- استحکام : اکثر کرکره های ۲۵ میل یا ۱ اینچی از متریال هایی مانند چوب و آلومینیوم ساخته شده اند که استحکام کافی را برای استفاده در سال های طولانی را دارا می باشند.

به همین دلیل نوع با کیفیت این بلایند ها می توانند به طور قابل ملاحظه ای هزینه های تعویض و نصب پرده جدید را کاهش بدهند. این استحکام همچنین می تواند از پرده در برابر بازی کودکان و یا خط و خش ایجاد شده توسط حیوانات خانگی جلوگیری کند.

۲- عدم عبور نور : هنگامی که پرده در حالت بسته می باشد ، تیغه های نازک کرکره اجازه عبور نور کمتری به داخل را می دهند و از شما در برابر آفتاب تند و سوزان محافظت می کند.

به همین دلیل آنها را می توان در اتاق کودک ، پذیرایی ، حمام و همچنین در دفاتر و سالن های کنفرانس استفاده کرد.

۳- مقرون بصرفه بودن : چرا باید هزینه های بیشتری برای پرده بپردازید ! تمامی خصوصیاتی که پرده زبرا دارد را یک کرکره ۲/۵ سانتی می تواند داشته باشد منها با هزینه کمتر . سعی کنید پول خود را برای خرید لوازم ضروری پس انداز کنید .

۴- تنوع و تطبیق پذیری : پرده های ۲۵ میل دارای طیف وسیعی از مواد ، رنگ ها ، نحوه نصب ، رنج قیمت و شیوه استفاده می باشد.

همچنین این پرده دارای انواع برقی ( برای کسانی که می خواهند کودکانشان امنیت بیشتری داشته باشند ) و دستی (برای کسانی که دوست دارند به صورت سنتی استفاده کنند ) می باشد.

۵- نگهداری آسان : بسیاری از پرده های پارچه ای به جهت اینکه یتوانند فیلتر خوبی برای عبور نور و بلاک کردن آن را داشته باشند ، از مواد و پارچه های ضخیم تشکیل شده است .

برخی از این پارچه ها حساس هستند و ممکن است در برابر نور خورشید و همچنین نگهداری نا مناسب دچار مشکل شوند ، در صورتی که کرکره ها استحکام خوبی در برابر نور خورشید دارند در عین حال لکه ها را جذب نمی کنند ، حتی اگر این اتفاق بیفتد می توانید با استفاده از یک پارچه و یا ابر اسفنجی مرطوب مجددا آن را بشکل اول با زگردانید.

۶- نصب آسان : به جهتی که این پرده ها زیاد ضخیم و پهن نیستند به همین جهت وزن کمی دارند می توانید بدون هیچ دستورالعمل خاصی به راحتی آنها را نصب کنید ، حتی اگر پرده بزرگ و سنگینی باشد می توانید با مقداری تمرین و دقت این کار را انجام دهید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.