چسب کفپوش خمیری AMK 8000

چسب خمیری کفپوش

عاملیت فروش و پخش چسب های خمیری AMK 8000

چسب کفپوش خمیری AMK 8000 جایگزین مناسبی برای چسب های صنعتی و تینری می باشد و مناسب برای چسباندن انواع کفپوش های پی وی سی ( تایل و رولی ) ، پشت فوم دار ، قرنیز ، پارکت ، سرامیک ، موکت و … می باشد.

چسب کفپوش خمیری ساخته شده از بهترین مواد اولیه و فاقد هر گونه حلال های فوری و بدون کوچکترین بوی زننده ای می باشد ، از این رو آسیبی به سلامتی انسان نمی رساند و خطر آتش سوزی در زمان مصرف وجود ندارد.

چسب کفپوش 8000 به صورت قوطی های 10 و 4 کیلویی موجود می باشد ، هر گالن 10 کیلویی بین 35 تا 40 متر مربع و هر گالن 4 کیلویی بین 15 تا 20 متر مربع را پوشش می دهد یعنی شما برای نصب هر متر مربع کفپوش PVC به حدود 300 گرم از این چسب نیاز خواهید داشت .

قبل از استفاده از چسب کفپوش محل را از نظر همترازی و یکدست بودن سطح زیرسازی با مواد مناسب آماده نمایید ، سپس سطح را خشک کرده و از هرگونه آلودگی یا رطوبت پاک نمایید ، سپس این محصول را به خوبی هم زده و آن را در 2 طرف سطح زیرسازی و پشت کفپوش پی وی سی تماما پخش نموده و بسته به دمای محیط 10 الی 20 دقیقه زمان دهید تا چسب کمی خشک شود.

در انتها کفپوش را روی سطح خشک شده قرار داده و با فشار مناسب آن را بچسبانید تا از حبس شدن هوا زیر کفپوش جلوگیری شود.

در صورتی که برای اولین بار از این محصول استفاده می کنید ، یا نوع کفپوش و یا شرایط محیطی نسبت به استفاده های قبل تغییر کرده باشد ابتدا تکه ای کوچک در گوشه ای از سطح که در دید نیست به صورت نمونه بچسبانید اگر نتیجه رضایت بخش بود نسبت به نصب کفپوش اقدام فرمایید .

دقت فرمایید که در زمان نصب کفپوش با چسب خمیری 8000 حداقل درجه حرارت محیط 18 درجه سانتی گراد باشد.

برچسب ها:

روش چسباندن کفپوش – آموزش نصب کفپوش PVC – طریقه نصب کفپوش رولی

چسب سفید خمیری را در بسته بندی های اصلی و در دمای ما بین 7 تا 37 درجه سانتی گراد ، در محل خشک و سرپوشیده دور از تابش مستقیم آفتاب ، حرارت و شعله نگهداری کنید .

در صورت استفاده نکردن از تمامی چسب درب آن را محکم بسته تا از ورود هوا به داخل ظرف و خراب شدن چسب جلوگیری گردد.

برچسب ها:

زیرسازی کفپوش پی وی سی