whatsapp

پرده های تصویری به پرده هایی اطلاق می شود که شما می‌توانید تصاویر دلخواه خود را بر روی آن چاپ کرده و در مکان مناسب نصب نمایید. این تصاویر می‌تواند تصاویر درخواستی شما باشد و یا چاپ لوگو شرکت ها و موسسات تجاری.

این گونه پرده ها کاربرده های متفاوت و بسیاری دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

1- چاپ تصاویر دلخواه در مکان های مسکونی مثل منظره در آشپزخانه و تصاویر اختصاصی فرزندانتان در اتاق خودشان

2- چاپ لوگوی اختصاصی شرکت ها، موسسات و سایر مراکز اداری و تجاری مثل مطب، باشگاه ورزشی، سالن آرایش و غیره بر روی انواع پرده

3- چاپ تصاویر دلخواه مانند تصاویر برندهای تجاری معروف در فروشگاه ها و مراکز تجاری

و موارد مشابه

انواع پرده چاپی

چاپ تصویر و لوگو از نظر ظاهر و کاربرد دارای اقسام متفاوتی هستند. هر کدام از آنها مخصوص یک کار و بنابر شرایط و تقاضای مشتری ساخته می‌شود. در ادامه آنها اشاره میکنیم :

چاپ تصویر بر روی پرده شید رول

پرده های شید رول یا پرده هایی بالا رونده یکی از بهترین و محبوب ترین پرده ها جهت چاپ تصویر است. این پرده ها به دلیل سادگی، مدرن بودن و چاپ واضح تر بر روی کل تصویر از تقاضای بیشتری برخوردار است. به گونه ای که اکثر سفارش های تبلیغاتی ما بر روی پرده شید رول اجرا و نصب می‌شود.

از نظر ظاهر تمامی پرده های شید رول به یک شکل هستند، اما از نظر کاربرد (میزان عبور نور) متفاوتند. به طور کل دو نوع شید اصلی جهت چاپ تصویر و لوگو وجود دارند. 

  • شید ساده یا پارچه ای : تا 70 درصد جلوی عبور نور را می‌گیرد و داخل را تاریک نمی‌کند.

شید بلک اوت یا ضد نور : در این نوع پرده، فضای داخل کاملا تاریک می‌شود و هیچ نوری عبور نخواهد کرد. این   نوع پرده بیشتر برای مناطقی که نور شدید وارد می‌شود و اتاق های دارای ویدیو پرژکتور استفاده می‌شود.

جهت آشنایی با مکانیزم پرده های شید رول اینجا را کلیک کنید.

چاپ تصویر بر روی پرده شید

چاپ تصویر بر روی زبرا

یکی دیگر از پرده های پرکاربرد پرده زبرا است. این پرده ساختاری شبیه پرده شید دارد. با این تفاوت که بجای یک لایه از دولایه تور و پارچه تشکیل شده است. به همین دلیل است که بر خلاف پرده شید که سایه روشن نمی‌شود، پرده زبرا را می‌توان سایه روشن و نور ورودی را تنظیم نمود.

بر روی این پرده نیز امکان چاپ تصویر و لوگو درخواستی شما فراهم خواهد بود. اما نکته ای که باید توجه کنید این است که چاپ بر روی پرده زبرا در قسمت های توری این محصول کمرنگ خواهد بود.

چاپ لوگو بر روی پرده زبرا

چاپ بر روی پرده لوردراپه

لوردراپه ها پرده هایی با تیغه های عمودی  که معمولا عرض تیغه ها 9 و 13 سانتی متری است. چاپ بر روی این پرده ها با ابعاد دلخواه مشتری انجام می‌شود. مهمترین تفاوت پرده های لوردراپه با پرده های رولی مثل شید و زبرا مکانیزم حرکت آن است. پرده بالا رو هستند، اما این پرده های عمودی به چپ و راست حرکت و سایه روشن می‌شود. جنس پارچه این محصولات سولیت است که کیفیت چاپ بالا همراه با شستشوی راحت تر دارند. 

جهت آشنایی با مکانیزم پرده های لوردراپه اینجا را کلیک نمایید.

پرده لوردراپه تصویری

کیفیت چاپ پرده های تصویری

یکی از دغدغه ها و سوالات مهم مشتریان در مورد پرده های تصویری کیفیت چاپ آنهاست. لازم به توضیح است کیفیت چاپ محصولات ما درجه یک و دارای دو سال ضمانت ثبات رنگ است. در نتیجه می‌توانید با خیال راحت این محصول را خریداری و از آن استفاده کنید.

نحوه سفارش پرده

شما می توانید جهت مشاوره با شماره هایی که در پایین صفحه مشاهده می کنید با ما تماس گرفته و کارشناسان ما شما را در زمینه اندازی گیری و نوع فایل ارسالی راهنمایی خواهند کرد. برای چاپ روی پرده شما باید فایل تصویر یا لوگوی مورد نظر خود را به شماره واتس آپ یا تلگرام زیر ارسال بفرمایید:

09014237863

همچنین جهت در صورت نیاز می‌توانید از خدمات اندازه گیری و نصب کارشناسان ما بهره مند شوید.