پرده دو لایه زبرا
آیا پرده دو لایه زبرا ارزش خرید دارد؟

چرا پرده دو لایه زبرا ارزش خرید دارد؟

هنگامی که می خواهید برای پنجره خانه یا محل کار خود از پرده های شید استفاده کنید ، آپشن های زیادی را باید در نظر بگیرید ، یکی از آنها شید هایی هستند که قابلیت سایه روشن و عبور نور را دارند ، پرده دو لایه زبرا جز پرکاربردترین نوع پرده ها هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این شید و پاسخ به این سوال که آیا شید دولایه ارزش صرف هزینه دارد یا نه ، کافیست متن پایین را به طور کامل مطالعه بفرمایید. 

پرده دو لایه زبرا چیست؟

شید دبل

 

پرده زبرا یک محصول خاص است زیرا حالت راه راه آن باعث می شود نور بخوبی عبور کرده که همین امر فضای داخلی شما را دلنشین تر می کند.

بیشترین جذابیت این شید ها زمانی است که می خواهید از فضای بیرون لذت ببرید پرده را بطور کامل بالا می دهید. هنگام میانه روز که نور آفتاب زیاد است و شما را اذیت می کند می توانید پرده را به صورت نیمه بسته در بیاورید که آفتاب شما را اذیت نکند و شبانگاه جهت حفظ حریم خصوصی خود آن را می توانید بطور کامل ببندید.

 

ویژگی‌ های شید دولایه

ظاهر و استایل عالی

این پرده ها که از تور و پارچه تشکیل شده اند ، ظاهری زیبا و استایلی امروزی دارند ، هنگامی که آن را در خانه و یا محل کار خود نصب می کنید دوستان و آشنایان حتما از شما سوال خواهند کرد که از کجا تهیه کردید. پس برای کلی تعریف و تمجید خودتان را آماده کنید.

بیشتر بخوانید: مقایسه پرده های پارچه ای و پرده زبرا

 

ایجاد یک اتاق خواب بیاد ماندنی

پرده دو لایه زبرا می تواند تاثیر زیادی در زیبایی اتاق خواب شما داشته باشد ، همچنین با استفاده از این پرده و انتخاب حالت پوشیده آن می توانید حریم خصوصی خود را حفظ کنید و یا با استفاده از حالت باز هم از نور استفاده کنید و هم از منظره بیرون لذت ببرید.

تنوع در سایز و رنگ

عرض و ارتفاع شید های زبرا در برخی موارد به 3 متر هم می رسد بنابراین برای پنجره های بزرگ نیز مناسب اند. در مورد رنگ نیز دارای تنوع بسیاری هستند اما برخی رنگ ها طالب بیشتری دارد مانند طوسی ، سفید ، مشکی ، شکلاتی ، بژ و …

مکانیزم عملکرد پرده های افقی

یکی از دلایل مهم دیگری که بر با ارزش بودن این پرده های افقی تاکید دارد انتخاب نحوه کنترل این پرده ها است. شما دو انتخاب دارید :

1-انتخاب سنتی که به وسیله دست با زنجیر کنترل می شود

2-استفاده از موتور و ریموت کنترل

پرده زبرا دستی و اتوماتیک

 

نصب آسان

فرقی نمی کند که شما قصد دارید از پرده های عمودی استفاده کنید یا از پرده های افقی ، اگر شما علاقه دارید که کارهای خانه را خودتان انجام دهید باید بتوانید به راحتی آن را نصب کنید.

پرده دولایه زبرا جزو محصولاتی هستند که به راحتی نصب می شوند اما اگر نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید که در زمان کم و با کمترین هزینه انجام می شود.

همچنین بخوانید: آموزش نصب پرده زبرا


شستشوی راحت

تمیز کردن شید ها و پرده های دولایه زبرا کاملا آسان و راحت است. راه های بسیاری برای تمیز کردن وجود دارد از جمله گرد و غبار روبی ، تمیز کردن لکه ها و پاک کردن خاکی که بر روی پرده انباشته شده است.

اگر کیفیت پارچه ای که انتخاب می کنید بالا باشد می توانید اطمینان داشته باشید که گرد و غبار به راحتی به پرده نفوذ نمی کند و در عرض چند دقیقه تمیز می شود.


بیشتر بخوانید: آموزش شستشوی انواع پرده زبرا در 8 مرحله!

اندازه گیری شید و زبرا

پروسه اندازه گیری نیز بسیار ساده است. شما نیاز به یک متر فلزی و یک نردبان (در صورتی که ارتفاع پنجره شما زیاد باشد) دارید. در مرحله اول شما باید تصمیم بگیرید محل نصب پرده داخل چهارچوب قاب پرده باشد و یا خارج چهارچوب. سپس عرض و ارتفاع ناحیه مورد نظر را اندازه گیری کنید و در قسمت آخر باید تصمیم بگیرید که قاب پرده را کجا بزنید به سقف یا دیوار.


مطالب مرتبط:

آموزش نحوه اندازه گیری پرده زبرا

راهنمای انتخاب و خرید بین پرده کرکره و پرده های پارچه ای

کرکره فلزی و چوبی پرده ای مناسب برای تمام فصول