ایجاد یک دکوراسیون بی نظیر با پرده دو طرفه
پرده دو طرفه ، ایجاد یک دکوراسیون بی نظیر

حداکثر میزان نور ورودی و حفظ حریم شخصی با پرده دو طرفه

وقتی شما در خانه ای زندگی می کنید همواره دنبال چیزهایی می گردید که در عین برآوردن خواسته هایتان ارزش منزلتان نیز بالا ببرد.

اگر از آندسته افرادی هستید که اکثر زمان خود را در خانه سپری می کنید دو مقوله طبیعی برای سلامتی شما اهمیت ویژه ای دارد : 1- نور 2- هوای تازه

اما در حالت واقعی هنگامی که وقت زیادی را در منزل سپری می کنیم از نور طبیعی و هوای آزاد کمتر بهره مند می شویم.

یکی از راههایی که اجازه می دهد نور بیشتری به داخل اتاق بیاید استفاده از پنجره های بزرگ و عریض می باشد که آن را برای عبور نور باید بدون پوشش استفاده کنیم ،اما حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از دید فاکتور مهم دیگری است که باید آن را رعایت کنیم به همین علت است که ترجیح می دهیم پنجره و درها را بطور کامل بپوشانیم.

اما با تکنولوژی و نوآوری های جدید همه چیز امکان پذیر می باشد و شما با یک راهکار ، می توانید همزمان هم نور خورشید را داشته باشد و هم حریم شخصی خود را و این کار با استفاده از پرده های پلیسه دو طرفه امکان پذیر می باشد.

نصب همزمان پرده پلیسه با پرده پارچه ای

ابزارهای زیادی جهت امنیت و حفظ حریم شخصی وجود دارند مانند زنگ های تصویری درب ، دوربین های مدار بسته . اما این وسایل سایر نیاز هایی که یک خانه دارند را برآورده نمیسازند.

پرده های دوطرفه دارای یکسری مزایای باورنکردنی هستند که برای هر خانه می تواند یک انتخاب مناسب باشد . چند دلیل مهم برای علاقه به این نوع پرده ها وجود دارد:

-تامین نور طبیعی و حریم خصوصی در یک لحظه

-لذت بردن از نور طبیعی بیرون بدون نیاز به باز کردن پنجره بطور کامل

-دادن طرافتی خاص و زیبایی نامحصوص به دکور خانه شما

این ویژگی ها قابل استفاده برای اکثر پنجره ها می باشد پس وقت را تلف نکنید و این محصول را تهیه و نصب کنید.

تاثیر پرده دو طرفه بر دکوراسیون

برند های مشهور زیادی هستند که این پرده را تولید میکنند و هر کدام دارای تنوع رنگ بندی ، بافت و طراحی های زیادی هستند. این استایل های جدید طراحی شدند تا به دکور خانه شما یک ظاهر و نمای نمونه بدهند. فرقی نمیکند که شما پنجره را از داخل ببینید یا از خارج آن ، در هر صورت این زیبایی جذاب به چشمان شما آرامش می دهد.

پرده شب و روز

مکانیزم کار پرده دوطرفه

پرده های پلیسه دو طرفه گزینه مناسبی برای دگرگونی ظاهر پنجره های شما هستند ، جذابیت عملکرد و انعطاف پذیر بود آن باعث شده است یک انتخاب عمومی برای اکثر مشتریان باشد.

هنگامی که شما این پرده را بر روی پنجره نصب می کنید نه تنها از حریم شخصی خود محافظت می کنید بلکه مقدار نور ورودی به فضای داخل را کنترل می کنید.

اما این پرده ها چگونه کار می کنند ؟ این سوال بسیاری از مشتریان مخصوصا کسانی که تازه با این سبک آشنا شده اند می باشد.

پرده های پلیسه دو طرفه نه تنها این امکان را به مشتری می دهد که از پایین به بالا پرده را جمع کند بلکه این کار را بصورت برعکس یعنی از بالا به پایین انجام می دهد.

وقتی شما پرده را از بالا یه پایین جمع می کنید ، نه تنها نور از قسمت بالای پنجره وارد منزل می شود بلکه قسمت پایین آن که پوشیده است می تواند از دید احتمالی به داخل جلوگیری کند و همینطور برعکس.

در این جا چند دلیل که این پرده را نسبت به سایر محصولات متمایز می کند را بیان می کنیم:

-انعطاف پذیری بالا

-ایجاد تعادل مناسب بین نور ورودی و حریم شخصی

-دارای ظاهری زیبا و خیره کننده

-کاهش مصرف انرژی و پایین آوردن هزینه ها

-قابل استفاده در انواع ساختمان های تجاری و محل های کار

-مقرون بصرفه ، دارای طول عمر بالا و تطبیق پذیری با اکثر پنجره ها

پرده جمع شو از بالا

شستشو : شستشوی این مدل از پرده ها زیاد سخت نیستند . می توانید با یک گردگیر یا جارو برقی کثیفی و غبار را از روی پرده پاک کنید. می توانید آن را عمیق تر هم بشویید که این بستگی به جنس پارچه دارد و در این مورد بهتر است با فروشنده مشورت کنید.

نصب : هنگامی که بسیاری از مشتریان به نصب این پرده فکر می کنند ، ممکن است برای آنها گیج کننده باشد. مهمترین قدم اندازه گیری پرده پلیسه دو طرفه می باشد ، زیرا کوچکترین اشتباهی منجر به تولید محصولی می شود که اصلا بکار شما نمی آید.

بعلاوه این نوع پرده ها هم در داخل قاب نصب می شوند و هم در خارج از چهارچوب ، پیشنهاد ما این است که با فردی متخصص مشورت کنید.