آیا پرده حریر ، حریم خصوصی را حفظ می کند

آیا پرده حریر ، حریم خصوصی را حفظ می کند

آیا پرده حریر و لطیف پیشنهاد میشود برای حفظ حریم خصوصی ؟ بهترین پرده برای فصل تابستان چه پرده ای می باشد ؟

در این قسمت میخواهیم یک پارچه بسیار محبوب برای پوشش پنجره به نام پرده حریر به شما معرفی کنیم . مخصوصا برای کسانی که دوست دارند از پارچه های ساده ، لطیف و درجه یک برای تابستان استفاده کننید. این پرده ها در طیف های متنوعی در بازار موجود می باشند.

از لحاظ زیبایی شناسی هنگامی که پرده حریر به دکوراسیون خانه شما اضافه می شود می تواند خانه شما را بزرگتر و دلپزیر تر از آن چه که هست نشان دهد.

شما همچنین می توانید با هماهنگ کردن یک جفت حریر با انواع شید ها یا کرکره ها یک ترکیب عالی بسازید ، این پرده ها یک اتاق زیبا با نور مناسب برای شما مهیا می سازد.

چرا پرده حریر

پرده حریر پانچی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نشان دادن زیبایی های بیرون از منزل :

اگر شما پنجره ای دارید که رو به دریا یا جنگل یا کوهستان ویا هر جای زیبای دیگری نظیر پارک باز می شود ، پرده های حریر بهترین انتخاب برای شما می باشد.

شما زیبایی های منزل خود را بوسیله نوصب این پرده های حریر که بواسطه نمایش منظره زیبای بیرون از خانه شما بوجود می آورد را می توانید برخ بکشید.

همچنین می توانید پرده حریر را همراه با کرکره چوبی نصب کنید و آنها را بوسیله اکسسوریهای زیبا تزئین کنید.

بلند نشان دادن دیوارها :

برای آنهایی که در شهر زندگی می کنند ، پرده های حریر در آپارتمان های کوچک بسیار جذاب خواهد بود . میل پرده را مقداری بالاتر از پنجره و نزدیک سقف نصب کنید ، این کار باعث می شود در ذهن بیننده دیوارهای اتاق بلند تر بنظر بیاید.

در کنار این مسائل مطمئن شوید که پرده های شما بقدری بلند می باشد که به زمین برسد ، البته نه در حدی که زمین را جارو کند !

آیا پرده حریر حریم خصوصی را حفظ می کند

همانطور که قبلا گفته شد حفظ حریم خصوصی می تواند با لذت بردن از نور طبیعی همراه باشد . لزومی ندارد که خانه های زیبای خود را به یک غار تاریک با نصب پرده های بلک اوت و سنگین تبدیل کنیم و باید تعادلی بین نور خورشید و حفظ حریم خصوصی با استفاده از پارچه هایی نظیر حریر فراهم کنید.

پرده حریر دید داخل منزل را هنگام روز ، زمانی که نور بیرون بیشتر از نور داخل است را کنترل می کند اما در شب این کار را انجام نمی دهد.

اگر پنجره شما بروی یک محیط شلوغ یا خیابان و یا بالکون همسایه باز می شود می توانید از زیر پرده های مخصوص در شب پشت حریر جهت جلوگیری از دید داخل استفاده کنید.

از نور طبیعی خورشید لذت ببرید:

نور خورشید اتاق شما را بزرگتر می کند و احساس راحتی به شخصی که در آن زندگی می کند می دهد. این پرده ها تاریکی و احساس خستگی را از بین می برد.

اگر پنجره شما روبروی نور مستقیم خورشید قرار دارد و این نور زیاد شما را اذیت میکند می توانید پشت پرده های حریر از پرده های پلیسه که در داخل قاب نصب می شوند استفاده کنید

زیبایی مطلوب

از دیگر پارچه هایی که میتوانیم به شما معرفی کنیم ، پرده های حریر کتانی می باشد . این پارچه ها برای طراحان داخلی به خوبی شناخته شده می باشد.

اگر اتاق خواب شما دارای رنگ های خاکستری می باشد پیشنهاد ما استفاده از پرده های حریر کرم یا صورتی کم رنگ است که به اتاق شما ظاهری درخشان می دهد.

مقرون بصرفه بودن :

در صورتی که شما احساس می کنید نیازی به صرف هزینه زیاد برای پنجره اتاقتان نیست به ما اجازه بدهید تا به شما بگوییم پرده های حریر کانلا مقرون بصرفه می باشد و ارزش ریال به ریال پولی که خرج می کنید را دارد.

نصب :

یک نکته مهمی که قبل از نصب پرده حریر باید در نظر گرفت رنگ پارچه ای است که شما میخواهید استفاده کنید. مطمذن شوید رنگی را که انتخاب می کنید با سایر عناصر دکوراسیون داخلیتان همسو باشد.

در هر صورت اگر شما قصد خرید و نصب پرده حریر در اتاق خوابتان را دارید به این جمله حتما توجه کنید ” آیا پرده حریر، حریم خصوصی را حفظ می کند”

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.