whatsapp

شید ها و پرده های زبرا نوعی پوشش مفید جهت تنطیم نور و پوشاندن پنجره ها هستند. این پرده ها دارای دو مکانیزم دستی و برقی هستند. به طور کلی پرده های برقی به محصولاتی گفته می شود که باز و بسته و سایه روشن آن بوسیله ریموت انجام می گیرد. این ریموت هدایت موتوری را بر عهده دارد که به پرده نصب شده است. میزان نور ورودی از این پرده ها را می توان با انتخاب پارچه ای مناسب تنظیم کرد. پرده های برقی بهترین انتخاب برای خانه های مدرنی هستند که سیستم آن ها هوشمند است و می توانید با در دست داشتن یک کنترل یا موبایل خود پرده ها را باز و بسته کنید. بدین صورت می توان به طور کاملا هوشمند خانه را مدیریت کرد. در ادامه به معرفی انواع پرده های برقی می پردازیم. با ما همراه باشید تا پرده مناسب برای خانه خود را پیدا کنید.

انواع پرده برقی موجود در بازار

پرده برقی فقط یک مدل نیست و انواع مختلفی دارد. هر یکی از این مدل ها خصوصیات خاص خود را دارند و در حالی که به یکدیگر شباهت دارند، تفاوت هایی نیز دارند که ممکن است تصمیم گیری را برای شما سخت کنند. انواع شید برقی به شرح زیر است:

 1. شید ساده
 2. شید سان اسکرین
 3. پرده های بلک اوت ( پشت فوم دار)
 4. پرده زبرا کنترلی
 5. شید و زبرا ریموت دار با امکان چاپ تصویر سفارشی بر روی پرده

پرده شید رول با ریموت کنترل

مزایای پرده برقی

پرده های برقی مزایای زیادی دارند که باعث شده اند طرفداران زیادی داشته باشند و افراد زیادی به استفاده از آن ها تمایل داشته باشند. موارد زیر از مزایای این نوع پرده ها هستند:

 1. استفاده سهل و آسان به دلیل امکان کنترل از راه دور
 2. تنظیم میزان نور ورودی به منزل یا محیط کار با استفاده از تنظیم مقدار باز یا بسته بودن آن
 3. نمایی زیباتر به علت نداشتن زنجیر آویز شده از کناره ها
 4. احتمال خرابی کمتر پرده

معایب پرده برقی

تنها عیبی که این پرده ها دارند، میزان قیمت آن هاست که از پرده های معمولی بالاتر است. اما می توان به چشم یک سرمایه گذاری به آن نگاه کرد و پس از خرید آن می توانید مطمئن باشید که تا سالیان سال، دیگر نیازی به خرید پرده ندارید.

پرده زبرا برقی

قیمت پرده شید کنترلی

قیمت این گونه پرده ها بستگی به نوع پارچه استفاده شده و موتور آن دارد. لوازم جانبی این پرده ها تاثیر زیادی در میزان قیمت آن ها دارد. اگر از لوازمی استفاده کنید که کیفیت زیاد بالایی ندارند ممکن است عمر پرده ها پایین تر از نوع با کیفیت آن شود و در نتیجه مجبور می شوید مجددا برای خرید پرده جدید یا تعمیر آن هزینه کنید. پس بهتر است در ابتدا لوازمی را انتخاب کنید که پس از چند ماه استفاده، به تعمیرات نیازی پیدا نکند. جهت مشاهده تنوع محصول و استعلام قیمت انواع پرده به لینک زیر مراجعه کنید و یا با واتس اپ و یا شماره تلفن های فروشگاه تماس بگیرید:

لیست قیمت انواع پرده های مدرن

موارد استفاده پرده برقی

ممکن است فکر کنید که این پرده ها فقط برای فضاهای اداری یا تجاری مناسبند در حالی که از آن ها می توان در فضاهای مسکونی مدرن نیز استفاده کرد. زیرا پرده های برقی آسایش و راحتی را با خود به همراه دارد. در فضاهای زیر می توان از پرده های برقی استفاده کرد.

 1. منازل و ویلا ها
 2. مکان های عمومی مانند هتل ها ، بیمارستان ها و…
 3. فروشگاه ها و مراکز تجاری
 4. مناسب برای پرده هایی که عرض و ارتفاع بزرگی دارند و بالا پایین کردن پرده با زنجیر مشکل باشد.

پرده شید برقی همراه با موتورتصاویر محصولات برقی

تمامی پرده هایی که به شما معرفی می شود قابلیت استفاده از ریموت و موتور را دارند.

برای مشاهده تصاویر هر کدام بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید:

1- تصاویر پرده زبرا

2- تصاویر شید رول ساده

3- تصاویر پرده شید رول سان اسکرین