مناسب ترین پرده برای پنجره اتاق خواب

مناسب ترین پرده برای پنجره اتاق خواب

پرده اتاق خواب ، شید ، زبرا ، پانچی و… اتاق خواب صمیمی ترین ، شخصی ترین و تنها ناحیه بدون مزاحم در خانه می باشد. بعد از یک روز خسته کننده در محیط کار ، همه ما انتظار یک تخت راحت با لحاف نرم خودمان و یک شب عملا بدون مزاحمت و دردسر را داریم . پنجره ها ما را به فضای بیرون متصل می کنند ، آنها به ما اجازه می دهند که یک نگاه سریع و اجمالی به محیط بیرون داشته باشیم. اما در این حالت ما فضای خصوصی خود را به روی غریبه ها باز می کنیم ، حتی بدتر اینکه پنجره شما رو به یک محیط و خیابان نه چندان زیبا و یا بر روی یک همسایه فضول باز شود. برای حفاظت و نگه داشتن از یک محیط خصوصی و همچنین لذت بردن از نور و هوایی که به داخل می آید می توانید از پرده هایی متناسب با پنجره و سلیقه خود استفاده کنید.

طراحی داخلی پرده اتاق خواب با حداکثر خصوصی سازی

به وسیله نصب پرده مناسب بر روی پنجره علاوه بر کنترل نور ورودی از حداکثر محیط خصوصی خود لذت ببرید ، این کار بوسیله شید های بلک اوت که با زنجیر یا بوسیله موتور باز و بسته می شوند میتوانید انجام دهید. این روز ها پرده های مناسبی در بازار پرده وجود دارد ، پس با ما همراه باشید تا مناسب ترین پرده ها را برای پنجره اتاق خوابتان معرفی کنیم ، این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

پرده های پارچه ای قواره ای (curtains)

پرده های قواره ای (پانچی و پلیسه) یک ورژن سبک تر از دراپه ها هستند ، ساده و دلپذیر آنها می توانند تا حد زیادی اتاق شما را وسیع و دلباز کنند. اگر شما یک اتاق خواب وسیع و جادار دارید می توانید از یک مخمل پانچی روشن و یک حریر سفید استفاده کنید. اما اگر شما محدودیت فضا دارید پرده های نازک با رنگ روشن می توانند برای شما فضایی جادار و پرانرژی بوجود بیاورد. بطور کلی پرده پارچه ای قواره ای (پانچی و …) به علت انعطاف پذیری برای کنترل نور و خصوصی سازی محیط پیشنهاد مناسبی می باشد. اگر پنجره اتاق خواب شما روبروی نور خورشید است و نور زیادی وارد فضای اتاق خواب شما می شود ، انتخاب پارچه ضخیم برای پرده شما جهت بلاک کردن نور و گرمای ورودی هوشمندانه می باشد . کشیدن پرده ها و گره زدن آنها بوسیله اکسسوری های مناسب می توانید حالت رویایی به منزل شما بدهد. سعی کنید از اکسسوری های جداب برای نشان دادن ظاهر بهتر پرده ها استفاده کنید. می توانید میل پرده های متالیک با رنگی متناسب دکوراسیون خود انتخاب کنید. مشاهده پرده های پارچه ای شیدها و بلایندها برای پرده اتاق خواب شید رول های متنوع شید رول های مناسب برای فیلتر کردن نور : یکی از متخصصین دکوراسیون داخلی می گوید ” مدیریت تاریکی در اتاق خواب تاثیر زیادی در آرامش خواب می گذارد ” شید رول ها از آنجا که در رنگ ها و پارچه های متنوع موجود می باشند ، بنابراین می توانند بسیار تطبیق پذیر با محیط باشند . معمولا این محصولات مقدار مناسبی روشنایی ایجاد می کنند و در عین حال مانع نفوذ اشعه های مضر خورشید می شوند. می توانید نور را بطور کامل از محیط خود دور کنید ، برای این منظور می توانید از شید رول های بلک اوت یا آستر دار استفاده کنید . آستر آن باعث برگرداندن نور خورشید و جلوگیری از آزار و اذیت شما می شود. شید رول تصاویر و مشخصات

پرده های هانی کامپ ( لانه زنبوری)

شید های لانه زنبوری یکی از مناسب ترین پرده ها برای جلوگیری از ورود نور خورشید و گرمای آن شید های لانه زنبوری یا هانی کامپ می باشد. این پرده ها که شکلی شبیه لانه زنبورعسل با چندین سلول 6 ضلعی شکیل شده یک عایق مناسب برای داخل منزل بشمار می رود. اگر شما در مناطق گرم زندگی می کنید ، این پرده ها میتوانند به شما در خنک نگه داشتن فضای داخل در طول روز کمک کنند ، همچنین باعث کاهش مصرف برق و هزینه های شما نیز می شوند. به علت همین کارایی و ظاهری زیبا بسیاری از مشتریان عاشق پرده های هانی کامپ هستند .

ساخت ترکیب های باورنکردنی پرده اتاق خواب

شید دوبل زبرا پرده زبرا با پارچه های ظریف و زیبا: پارچه های راه راه هرگز از مد نخواهد افتاد ، برای ایجاد ظاهری زیبا تر از یک رنگ استفاده کنید. سعی کنید پرده های زبرا را با قالیچه و فرش های خود هماهنگ کنید. همچنین می توانید با اضافه کردن چند کوسن مشابه دکور خود ظاهری زیبا به اتاق بدهید . این شید ها می توانند براحتی از فضای خصوصی شما حفاظت کننذ پس پرده ها و پنجره های اتاق خواب را به عنوان مرکز توجه قرار دهید تا همه بازدید کنندگان جذب دکوراسیون اتاق خواب شما شوند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.