پرده آماده

پرده آماده

پرده آماده چیست و چه مزایایی دارد؟

همانگونه که مطلع هستید پرده یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون داخلی می باشد که کمک شایانی در روح بخشیدن به فضای منزل می کند.

یکی از محبوب ترین پرده ها که امروزه در سرتاسر دنیا استفاده زیادی از آن می شود ، پرده آماده یا پرده پانچی می باشد . منظور از این عبارت پرده هایی هستند که بعد از دوخته شدن حلقه هایی بر روی آن تعبیه شده و بلافاصله بعد از خرید به راحتی نصب می شوند به همین جهت به آنها پرده آماده گفته می شود.

مزایای پرده آماده یا پرده پانچی

1- نصب سریع و آسان

2- تنوع در طرح و رنگ

3- تنوع در جنس پارچه ( به صورت ساده و چاپی )

4- صرفه جویی در وقت و هزینه

5- امکان سازگاری با هر پنجره

6- امکان ترکیب دو رنگ یا چند رنگ و جنس مختلف در کنار هم

7- مدل پرده پانچ مناسب برای اتاق خواب ، پذیرایی ، اتاق کودک و …

 

انواع مدل های این محصول و مشخصات هر کدام

فروش پرده آماده به طور کل دارای 2 نوع زیر می باشد :

1- چاپی : منظور چاپ عکس ، نقش و یا منظره به انتخاب مشتری بر روی پرده می باشد ، این تصاویر می تواند از روی آلبوم های موجود باشد و یا تصاویر با کیفیتی که مشتری ارسال می کند.

2- ساده : این نوع رایج ترین مدل پرده های پانچی می باشد که با پارچه های مختلف از جمله مخمل ، کتان ، حریر و … تهیه می شود.

 

ابعاد این نوع پرده به چه صورت می باشد ؟

این ابعاد دارای 2 اندازه استاندارد می باشد :

1- عرض 140 سانتی متر

2- عرض 3 متر ( یا 300 سانتی متر )

در اصل عرض این محصول ثابت می باشد و مشتری می بایست یک کدام را انتخاب کند ، اما ارتفاع آن بسته به انداره و نیاز خریدار متفاوت و ارتفاع های مختلف قابل سفارش می باشد. در نتیجه قیمت پرده پانچی را نوع پرده و ابعاد انتخابی مشتری تعیین می کند.

پرده هایی با عرض 140 سانتی متر

پرده آماده پانچ شده عرض 140 سانتی متر

 

متداول ترین نوع پرده آماده می باشد که شامل هم پرده های ساده می باشد و هم نوع چاپی ، عرض پارچه ها در این محصول ثابت و 140 سانتی متر می باشد .

نکاتی که باید در نظر گرفت

  • با توجه به این که حلقه ها هنگام نصب از داخل میله عبور می کنند ، مقداری چین خورده و حداکثر عرضی را که می پوشاند 1 متر می باشد.
  • اگر می خواهید پرده شما با چین مناسب نصب شود ، بهتر است از چین 2 برابر برای این محصول استفاده کنید ، به این معنی که هر پرده 140 سانتی متری 70 سانت عرض پنجره را پوشش دهد.
  • به طور مثال اگر عرض پنجره شما 2 متر می باشد ، 2 قواره ، پنجره را به طور کامل می پوشاند ولی اگر می خواهید چین دار تر و زیباتر بنظر برسد از 3 قواره استفاده کنید.

 

پرده هایی با عرض 3 متر ( 300 سانتی متر )

پرده آماده پانچ شده عرض 3 متر یا 300 سانتی متر

 

این پرده ها که بیشتر برای پنجره های بزرگ استفاده می شود فقط مخصوص پرده های آماده ساده می باشد ، مانند مورد قبل عرض پارچه ثابت و 3 متر ولی ارتفاع آن قابل تنظیم و در اختیار مشتری می باشد.

نکاتی که باید در نظر گرفت

  • حداکثر فضای قابل پوشش برای هر قواره ، 2 متر می باشد.
  • اگر می خواهید پرده های شما با چین مناسب ( 2 برابر ) نصب شود ، بهتر است هر قواره را 150 سانت در نظر بگیرید.
  • به طور مثال اگر عرض پنجره شما 4 متر می باشد ، 2 قواره از این محصول پنجره شما را می پوشاند ولی اگر 3 قواره استفاده کنید چین پرده های شما مناسب تر می شود.

 

مشاهده تصاویر و خرید محصول

جهت مشاهده تصاویر ، قیمت محصول و خرید اینترنتی و حضوری به صفحه فروشگاه اینترنتی پرده پارچه ای مراجعه فرمایید

 

پاسخ به یکسری سوالات مهم و متداول

پرسخ و پاسخ در مورد پرده پانچ آماده

1- به چند صورت می توانیم خرید خود را انجام دهیم ؟

شما عزیزان به 2 صورت خرید اینترنتی با مشاهده تصاویر محصولات و یا با حضور در فروشگاه و مشاهده نمونه ها می توانید خرید خود را انجام دهید.

2- آیا بلافاصله بعد از خرید پرده های ما ارسال می شود ؟

خیر ، همانگونه که گفته شد این محصول ، پرده آماده به نصب می باشد و مدت زمان آن برای مدل های چاپی 1 هفته و برای مدل های ساده حدود 3 روز کاری می باشد .

3- آیا شما خدمات نصب و اندازه گیری هم دارید ؟

بله ، کارشناسان ما علاوه بر خدمات اندازه گیری ، خدمات نصب پرده های پانچ شده شما را نیز انجام می دهند ( لازم بذکر می باشد هزینه خدمات و میل پرده جداگانه می باشد ) ، البته نصب آن زیاد سخت نیست و شما تنها با داشتن یک دریل براحتی می توانید این کار را انجام دهید.

 

مشاهده جدید ترین طرح های روز دنیا در وبسایت ikea

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.