هزینه نصب پرده های زبرا و شید چگونه محاسبه میشود
هزینه نصب پرده های زبرا و شید چگونه محاسبه می شود؟!

بعد از خرید پرده های زبرا و انواع شید رول ها مطمئنا این فکر به ذهن ما خطور می کند که آیا برای نصب پرده از یک نصاب حرفه ای بهره ببریم یا خودمان آن را نصب کنیم . ما همواره شاهد هستیم بسیاری از صاحبخانه ها جهت کاهش هزینه ها بیشتر مواقع روش ” خودت انجام بده ” یا ” DIY ” را انتخاب کرده و سعی می کنند پرده های زبرا و شید رول خریداری شده را خودشان نصب کنند. اما آیا می دانید گاهی اوقات این کاهش هزینه ممکن است در نهایت هزینه های بیشتری را به شما و خانواده تان تحمیل کند؟

در حالی که ممکن است به نظر برسد نصب پرده های زبرا و شید آسان است ممکن است هنگام نصب با مسائل و مشکلات مختلفی مواجه شوید مخصوصا اگر چندین پرده جهت نصب در منزل داشته باشید. در هر صورت اگر مطمئن نیستید که می توانید پرده ها را خودتان نصب کنید و یا می خواهید با خیال راحت و بدون دغدغه ذهنی اقدام به نصب پرده ها کنید ، ما پیشنهاد می کنیم از یک نصاب حرفه ای بهره ببرید.

دلایل بسیار زیادی برای استخدام یک متخصص وجود دارد ، آنها تکنیک ها و ابزارهای دقیقی برای این کار دارند ، و خدمات آنها از اندازه گیری دقیق گرفته تا نصب کامل و با ضمانت را شامل می شود. اصولا نصاب های حرفه ای تمام جزئیات کوچک که ممکن است به ذهن شما خطور نکند را در نظر خواهند گرفت تا پرده ای زیبا و کارآمد برای پنجره های شما نصب کنند. پس پیشنهاد ما این است که این کار را به کاردانش بسپارید.

نصاب پرده زبرا و شید رول

امروزه هزینه بسیاری از کالاها و خدمات بالا رفته ، پرده ها نیز از این قائله مستثنی نیستند. بسیاری از مشتریان از ما می پرسند که شنیده اند نصب پرده توسط یک نصاب حرفه ای هزینه های زیادی دارد. اما ما به شما می گوییم که اینگونه نیست.

هزینه این خدمات در مقایسه با سایر کالاها و خدمات تا حدودی پایین تر نیز می باشد. به طور کل هزینه نصب پرده شامل متغیر های مختلفی از جمله اندازه پنجره ، محل و آدرس منزل ، نوع پرده ( شید ، زبرا و کرکره ) ، نوع دیوار یا سقفی که قرار است پرده به آن آویزان شود می باشد. اگر قصد دارید ظاهر پنجره های خود را با پرده های جدید به روز کنید این مقاله را بخوانید تا با هزینه های نصب پرده های زبرا و شید رول آشنا بشید.

متوسط هزینه نصب پرده های زبرا و شید رول

هزینه نصب پرده ها از هر عدد 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر است. این متغیر بودن بسته به نوع محصول و سایر عوامل ممکن است متغیر باشد. برای مثال نصب هر پرده زبرا 50 هزار تومان هزینه دارد که به آن باید هزینه ایاب و ذهاب نصاب نیز اضافه شود ( بستگی به محل نصب دارد) ، همچنین اگر شرایط سخت باشد مثلا نصب بر روی آهن یا دیوار و سقف کاغذ باشد ، هزینه نصب افزایش پیدا می کند.

هزینه نصب انواع شید رول

نکته 1: این قیمت ها برای فروردین سال 1400 می باشد و ممکن است برای ماه ها و سال های بعد با توجه به افزایش قیمت ها ، قیمت خدمات نصب نیز افزایش پیدا کند.

نکته 2: قیمت اعلام شده میانگین قیمت نصب است در شرایطی خاص ممکن است قیمت ها متفاوت باشد به عنوان مثال برخی فروشگاه ها ممکن است هنگام فروش ویژه به عنوان تخفیف هزینه نصب را رایگان در نظر بگیرند و یا اگر تعداد پنجره ها زیاد باشد ممکن است نصاب تخفیفی در کل اعمال کند. البته در برخی شهرستان ها نیز ممکن است این قیمت متغیر باشد. پس حتما قبلا از نصب با کارشناسان جهت تخمین قیمت تمام شده خدمات مشورت و پرس و جو کنید.

نتیجه :

همه جوانب را بررسی کنید و سپس با کارشناسان مشورت کرده تا قیمت نهایی را دریافت کنید. حتی اگر در حال حاضر پنجره های شما پرده دارد و میخواهید نصاب آن را با پرده ها جدید جایگزین کند هزینه نصب آن متفاوت خواهد بود.

محصولات مرتبط:

پرده زبرا پلیسه متوسط