پنج نکته که قبل از خرید آنلاین پرده باید به آن ها دقت کنید
پنج نکته که قبل از خرید آنلاین پرده باید به آن ها دقت کنید

پس از همه گیری کرونا، خرید آنلاین محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا افراد زیادی به خرید آنلاین روی آورده اند. گاهی اوقات تصمیم گیری در مورد خرید اقلام بزرگ مانند پرده، بدون دیدن آنها، واقعا دشوار است. اما سفارش آنلاین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود! ما در این مطلب 5 نکته مهم را که قبل از خرید پرده به صورت آنلاین باید در نظر بگیرید ذکر کرده ایم. با ما همراه باشید.

 

1- خرید پرده مناسب برای فضا از بین گزینه های زیاد آنلاین

سفارش آنلاین نه تنها راحت است، بلکه اغلب اوقات گزینه های بیشتری را پیش روی شما خواهد گذاشت. به علاوه دیگر هیچ رفت و آمد بی نتیجه ای به فروشگاهی که جنس مورد نظر شما را ممکن است تمام کرده باشد ندارید. سفارش آنلاین پیدا کردن پرده مورد نظرتان را راحت تر می کند و به شما کمک می کند کالایی را تهیه کنید که تمامی ویژگی هایی که برایتان مهم است را داشته باشد.

در صورت داشتن پنجره های منحصر به فرد مانند پنجره های شیشه ای بزرگ کشویی، درب های فرانسوی، پنجره های قوس دار، انتخاب پرده مناسب بسیار مهم است. آیا به یک پرده اتوماتیک نیاز دارید که بتواند با سیستم هوشمند خانه شما ادغام شود؟ برای خرید این سبک پرده ها نیز میتوانید روی خرید آنلاین حساب کنید.

 

2- هنگام خرید آنلاین پرده، بخش نظرات مشتریان را بخوانید

حین خرید آنلاین، به سختی می شود جنس و کیفیت کالا را بررسی کرد و از خوبی آن مطمئن شد. به همین دلیل بررسی نظرات مشتریان اهمیت زیادی دارد. اگر در وبسایتی در بخش نظرات مشتریان و یا در بخش کامنت های شبکه های اجتماعی آن فروشگاه تعریف و تمجید و امتیازهای بالایی می بینید، می توانید به خرید خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

اگر در انتخاب بین دو مدل از پرده ها به مشکل برخورده اید می توانید نظراتی که برای هر کدام از این محصولات نوشته شده اند را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس سفارش خود را نهایی کنید.

 

همچنین بخوانید: راهکارهایی برای جلوگیری از گیر کردن پرده زبرا و شید به دستگیره

 

خرید آنلاین پرده کرکره سبز

 

3- سایتی که از آن خرید می کنید چه خدماتی به مشتریان خود می دهد؟

اگر دارید کالایی بزرگ سفارش می دهید، تنها موجود بودن آن در انبار کافی نیست. خدمات مشتری نیز اهمیت بالایی دارد. بیشتر افراد ترجیح می دهند اگر سوالی دارند آن را از یک شخص واقعی بپرسند نه این که صداهایی که از پشت تلفن به صورت خودکار پخش می شوند را گوش دهند.

مشاوران سروین دکور در هفت روز هفته پاسخگوی سوالات مشتریان خود است و به آن ها در انتخاب پرده مناسب کمک می کند. و حتی برای شهر تهران نیز مشاوره حضوری قبل از خرید در منزل مشتری ارائه می دهد.

 

بیشتر بخوانید: اندازه گیری پرده پلیسه

 

4- خدمات پس از فروش خرید پرده

همیشه قبل از ثبت سفارش به بخش خدمات پس از فروش سایت مورد نظرتان دقت کنید که اگر اندازه های پرده مطابق سفارش شما نبود یا سبک دلخواهتان نبود، یا پرده شما بعد از مدتی دچار ایراد شد، آن ها چه کاری برایتان انجام خواهند داد. از آنجایی که پرده ها دقیقا مطابق ابعاد و اندازه هایی که شما سفارش می دهید دوخته می شوند، پس دادن یا تعویض آن ها کار راحتی نیست.

 

پرده زبرا زرد خرید غیر حضوری

 

 

5- آیا سایت مورد نظر اندازه گیری و نصب حرفه ای نیز ارائه می دهد؟

اگر به تازگی خانه دار شده اید و در دکور کردن خانه و تهیه پرده، تازه وارد هستید، ممکن است اندازه گیری یا نصب پرده برایتان دلهره آور و دشوار باشد. بنابراین ممکن است بخواهید از یک فرد حرفه ای را برای کمک به اندازه گیری پرده و نصب آن کمک بگیرید.

در سروین دکور می توانید از افراد خبره و حرفه ای جهت اندازه گیری و نصب کمک بگیرید و بدین گونه احتمال بروز اشتباه در ابعاد پرده را به صفر برسانید.

رعایت نکاتی که گفته شد، باعث می شوند دقیقا کالایی که دوست دارید را انتخاب و تهیه کنید و از خرید خود پشیمان نشوید.

 

مطالب مرتبط:

اندازه گیری پرده زبرا

آموزش نصب پرده زبرا

محاسبه هزینه نصب پرده زبرا و شید