مزایای کرکره فلزی
مزایای کرکره فلزی

مزایای کرکره فلزی که از نوعی پوشش آلومینیومی ساخته شده و دارای تیغه های 16 ، 25 و 50 میل می باشند به گونه ای که امروزه یکی از مهمترین انتخاب ها برای طراحان دکوراسیون داخلی می باشد. همچنین به طور وسیعی در سازمان ها ، ادارات و مراکز تجاری و خدماتی از این محصول استفاده می شود.

در زیر به برخی از مزایای کرکره فلزی افقی (venetian blinds) اشاره و هر کدام را به صورت مفصلی توضیح می دهیم:

 

کرکره 25 میل فلزی و چوبی

قابلیت تنظیم نور ورودی و خروجی

هنگامی که پرده در حالت بسته می باشد ، تیغه های نازک کرکره اجازه عبور نور کمتری به داخل می دهند و از شما در برابر نور آفتاب تند و سوزان محافظت می کند و همچنین در حالت باز می توان از حداکثر نور ورودی به داخل استفاده نمود ، همچنین امکان جمع کردن پرده به طور کامل نیز محیا می باشد ، به همین دلیل آن را می توان در اتاق کودک ، پذیرایی ، آشپزخانه و همچنین در دفاتر و سالن های کنفرانس استفاده نمود.

 

بیشتر بخوانید: آموزش نحوه شستشوی کرکره فلزی و چوبی

 

تنظیم دلخواه نور از مزایای کرکره

نگهداری و شستشوی آسان

بسیاری از پرده های پارچه ای به جهت اینکه بتوانند فیلتر خوبی برای عبور نور و یا بلاک کردن نور داشته باشند از مواد و پارچه های ضخیم تشکیل می شوند ، برخی از ین پارچه ها حساس هستند و ممکن است در برابر نور خورشید و یا شستشو دچار مشکل شوند ، در صورتی که کرکره ها استحکام خوبی در برابر نور خورشید دارند و لکه ها را نیز به خود جذب نمی کنند و در صورت کثیف شدن بدون نیاز به آب با یک پارچه یا ابر اسفنجی مرطوب می توان آن را به حالت اول باز گرداند.

شستشوی آسان پرده کرکره بدون آب

حمل و نقل و نصب آسان

به جهت اینکه این پرده ها زیاد ضخیم نیستند وزن کمتری دارند و فضای کمتری نیز اشغال می کنند ، می توان آنها را بدون هیچ دستورالعمل خاصی به راحتی نصب کنید حتی اگر پرده در ابعاد بزرگی باشند نیز می توانید با مقداری دقت و تمرین این کار را انجام دهید.

 

محصولات مرتبط: پرده زبرا پلیسه دار پهن

 

نصاب پرده کرکره

تنوع رنگ و تطبیق پذیری با تمام سلیقه ها

این محصول دارای طیف وسیعی از رنگ ها ، ابعاد ، مدل ها ( ساده ، طرح چوب ، پرفراژ و … ) ، قیمت و شیوه استفاده می باشد. به گونه ای که با قیمتی کمتر و مقرون به صرفه تمام خصوصیات انواع پرده های پارچه ای و زبرا را دارد. از طرفی دارای مدل های برقی ( برای راحتی استفاده و محافظت بیشتر از کودکان ) و دستی می باشد که انتخاب را برای مشتری راحت تر می کند.

 

تنوع در طرح و رنگ بلایند

داشتن استحکام کافی برای استفاده بلند مدت

به این جهت که جنس این بلایندها از آلومینیوم است استحکام کافی را برای استفاده در سال های متمادی را دارند و به همین دلیل می تواند به طور قابل ملاحظه ای هزینه های تعویض و نصب مجدد پرده را کاهش دهند. این استحکام همچنین می تواند از پرده در برابر خط و خش و سایر مشکلات محافظت کند.

 

مطالب مرتبط:

مزایای پرده دبل شید

مزایای پرده مخمل