رولر بلایند
مزایای استفاده از رولر بلایند ها چیست؟!

مزایای استفاده از رولر بلایند

تصمیم دارید دکور منزل‌تان را عوض کنید؟ به دنبال چیز مناسبی به عنوان پرده برای پنجره‌تان می‌گردید؟ پس شاید رولر بلایند همان چیزی باشد که به دنبالش هستید. رولر بلایند‌ های متحرک، زیبا و کاربردی می‌توانند پرده‌های مناسبی برای منزل شما باشند. این پرده‌ها نه تنها حریم خصوصی مد نظرتان را برای شما فراهم می‌آورند، بلکه زیبایی منزل‌تان را هم دو چندان می‌کنند. رولر بلایند نه تنها رنگ، بافت و زیبایی به اتاق‌تان می‌آورد بلکه جلوه‌ای جذاب نیز به آن می‌بخشد. در ادامه با مزایای استفاده از رولر بلایند که باعث می‌شوند آن‌ها گزینه‌ی ایده آلی برای دکوراسیون منزل باشند با ما همراه باشید.

1- ایده آل برای هر اتاقی

به لطف طراحی همه کاره‌ی این پرده‌ها، آن‌ها برای هر اتاقی مناسب هستند. آن‌ها در شکل‌ها و اندازه‌های گوناگون بوده و گزینه‌های سفارش سازی زیادی هنگام انتخاب آن‌ها برای هر اتاق پیش رویتان قرار دارد. از پنجره‌ی راهرو گرفته تا پنجره‌ی اتاق خواب، رولر بلایند چشم اندازی زیبا به هر پنجره‌ی اتاق‌تان می‌بخشد.

2- حفظ و نگهداری آسان

علاوه بر سازگاری کاملا بی نقص با هر اتاقی، آنچه رولر بلایند‌ ها را به گزینه‌ای مطلوب تبدیل می‌کند حفظ و نگهداری آسان آن‌هاست. شما برای پاک کردن و زدودن آن از لکه‌ها و گرد و غبار، تنها به پارچه‌ای نم دار احتیاج خواهید داشت. به همین دلیل است که این پرده‌ها بسیار مناسب آشپزخانه، حمام و اتاق‌های دیگر منزل هستند.

3- جلوه‌ی طراحی و انتخاب رنگ

مانند پرده‌های معمولی، رولر بلایند‌ ها هم گزینه‌های زیادی در زمینه‌ی طرح و رنگ پیش رویتان خواهند گذاشت و به همین دلیل ست کردن‌شان با دکور فعلی منزل بسیار آسان است. علاوه بر این، رولربلانید‌ها وقتی بسته یا کشیده هستند نه تنها مانع نفوذ آفتاب می‌شوند، بلکه بر زیبایی دکوراسیون‌تان هم می‌افزایند.

4- قابلیت خودکار‌سازی و موتوریزه کردن

در کنار همه‌ی این‌ها، استفاده از این پرده‌ها می‌تواند بسیار لوکس باشد، چرا که شما می‌توانید از رولر بلایند‌ های اتوماتیک استفاده کرده و برای کشیدن آن‌ها زحمت تکان خوردن را به خودتان ندهید. کاری لوکس و راحت تنها با فشردن یک دکمه! چنین تکنولوژی پیشرفته‌ای برای پرده‌ها، حریم خصوصی و امنیت پنجره‌هایتان را تامین کرده و در عین حال بسیار هم شیک می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید: پرده برقی چیست؟!

 

5- عایق کامل

با پوشاندن لبه به لبه‌ی قاب پنجره، این پرده‌ها عایق کاملی برای هر اتاق خواهند شد. این پرده‌های  غلتکی ورود نور آفتاب به درون اتاق شما را تنظیم کرده و اتاق را به اتاقی ایده‌آل برای تابستان‌های گرم و سوزان تبدیل می‌کنند.

 

با این همه مزایا، مسلما رولر بلایند‌ ها می‌توانند پنجره پوش‌های مناسبی برای اتاق‌های منزل شما باشند. از حریم خصوصی گرفته تا دکوری زیبا، پرده‌های غلتکی هر آنچه که مطلوب شماست را فراهم می‌آورند. آنچه که آن‌ها را به انتخابی عالی تبدیل می‌کند، سازگاری‌شان با دکوراسیون و عملکردشان است.

 

مطالب مرتبط:

تفاوت شید و زبرا و دبل شید

آلبوم پرده کرکره ای (رولر بلایند) چوبی