3 نکته ای که قبل از خرید پرده قیمت مناسب باید در نظر گرفت
3 نکته ای که قبل از خرید پرده قیمت مناسب باید در نظر گرفت

یکی از روش هایی که فروشندگان کالا و خدمات برای افزایش فروش و خدمات خود بکار می برند، تخفیف های دوره ای در زمان ها و مناسبت های خاص می باشد. این قضیه در مورد پرده هم صدق می کند و فروشندگان پرده های خود را با قیمت مناسب تر در بازه های زمانی مشخص ارائه می کنند. این تخفیف ها برای هر دو طرف سود و منفعت می باشد چون هم باعث افزایش فروش میشود و هم خریداران می توانند با قیمت های پایین تری محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. اما سوال اینجاست آیا تمام فروش هایی که با تخفیف می باشد قابل اطمینان است؟ مسلما خیر ! در ادامه مقاله میخواهیم شما را با 3 شرط مهم و اساسی که باید قبل از خرید پرده هایی که قیمت پایین تری دارند رعایت کنید آشنا کنیم.

نکات مهم قبل از خرید پرده قیمت مناسب

خرید ارزان کرکره چوبی

تخفیف و کاهش قیمت همواره وسوسه انگیزه و حتی گاهی مقاومت در برابر آن بسیار دشوار است، اما باید قبل از خرید این نوع پرده ها چند نکته مهم را در نظر گرفت:

  • کیفیت

مهمترین نکته برای خرید پرده هایی با قیمت مناسب بحث کیفیت آن است. تخفیف نباید به منزله پایین تر شدن کیفیت در محصول و یا خدمات باشد. اگر پرده بی کیفیتی را ارزان بخرید در طولانی مدت ممکن است به شما ضرر برساند و دچار مشکلات ظاهری و مکانیکی شود. ممکن است پرده های مدرن شما بعد از گذشت 1 سال بالا نرود و یا اگر بالا رفت به سختی پایین بیاید و این که از نظر ظاهری ممکن است بعد از شستشو به دلیل کیفیت نامناسب، رنگ و شکل اولیه خود را دیگر نداشته باشد. در این صورت شما مجبور می شوید پرده دیگری بخرید که این امر نه تنها کمکی به شما در زمینه اقتصادی نکرده بلکه باعث ضرر و زیان شما نیز شده است.

  • گارانتی و ضمانت نامه

محصولات معتبر باید حتما دارای گارانتی باشد تا در صورت بروز مشکلات ظاهری و کاربردی بتوان برای رفع مشکل در مدت مشخص به فروشنده و یا شرکت مراجعه و آن را رفع کرد. پرده هم همین شرایط را دارد و باید قبل از خرید پرده با قیمت مناسب بررسی کنید که آیا کالای تخفیف خورده شامل گارانتی می شود یا نه. پیشنهاد ما به شما این است در صورت عدم ارائه و یا درج ضمانت نامه و گارانتی از خرید پرده خودداری کنید.

پرده پانچ با قیمت کمتر

  • تناسب پرده با پنجره

وقتی خریدار تابلویی با مضمون تخفیف 25 تا 30 درصد ببیند ممکن است قدرت استدلال و تفکر خود را از دست داده و سریع اقدام به خرید کند تا جایی که جزئیات را در نظر نگیرد و این ممکن است به ضرر او تمام شود. در مورد پرده هایی با قیمت مناسب نیز همین شرایط وجود دارد و یکی از جزئیاتی که حتما باید مورد توجه قرار گیرد تناسب پرده با پنجره است. ممکن است شما پرده ای را خریداری کنید و بعد بفهمید با نوع پنجره شما سازگاری ندارد و قابل نصب نیست. در صورت خرید ممکن است دیگر فروشنده آن را پس نگیرد و شما متحمل ضرر و زیان شوید.

نتیجه گیری کلی این می شود که فقط در صورت رضایت و داشتن شرایط استاندارد اقدام به خرید پرده های با قیمت مناسب تر بکنید. پرده کالای لوکس و حساسی می باشد و باید با توجه به نیازهای شما ساخته شود، نگذارید مقداری تخفیف جزئی شما را از هدفتان دور کند و باعث شود متحمل ضرر و زیان شوید.

کارشناسان ما در سروین دکور همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه خرید ، اندازه گیری و نصب پرده می باشند با ما در ارتباط باشید.