انواع پرده زبرا جهت استفاده در پذیرایی
آیا می توان از پرده زبرا برای پذیرایی استفاده کرد

امروزه پرده های زبرا یکی از پر طرفدارترین نوع پرده برای استفاده در فضای داخلی منزل شده است. حال برای خیلی ها این سوال پیش می آید که آیا امکان استفاده از پرده زبرا برای پذیرایی وجود دارد یا خیر؟ چون بسیاری از مشتریان این محصول را برای آشپزخانه و اتاق خواب استفاده می کنند.

قبل از هر چیز یک نکته مهم را باید توجه کنید. پرده و مبلمان رابطه بسیار مستقیمی با هم دارند ، لذا توصیه ما این است اگر شما مبلمان کلاسیک دارد بهتر است از پرده زبرا برای پذیرایی خود استفاده نکنید ، در این گونه موارد می توانید از این محصول در آشپزخانه خود استفاده کنید.

حال اگر شما دلتان میخواهد از این پرده ها استفاده کنید اما به خاطر سادگی این محصول در استفاده از آن مردد هستید ، خبر خوب اینکه نسل جدید پرده های زبرا به گونه ای طراحی شده که تنوع زیادی دارد و شما می توانید از آن در پذیرایی استفاده نمایید.

 

چند توصیه در استفاده از پرده زبرا برای پذیرایی

توجه : موارد اشاره شده تنها به صورت پیشنهاد با توجه به سابقه کاری ما می باشد ، در آخر تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید.

نسل جدید پرده های زبرا طرح دار و گلدوزی شده است که می تواند مناسب پذیرایی باشد.

 

بیشتر بخوانید: نکات مهم در انتخاب پرده پذیرایی

 

این گونه پرده ها دارای طرح های متنوع گلدوزی شده می باشد که سادگی پرده های قدیمی را نداشته و شما می توانید از آن در پذیرایی یا آشپزخانه ای که به پذیرایی دید دارد استفاده کنید.

 

پرده های دومکانیزم یا شب و روز شکل رسمی تری دارند و برای پذیرایی مناسب هستند.

 

پرده های شب و روز ساختاری متفاوت با زبرا دارند ، تنوع بالای این محصولات و شکل ظاهری آن به گونه ایست که فضا را می تواند تا حدودی رسمی تر کند به همین جهت  می توان از این مدل در پذیرایی استفاده کرد.

 

می توانید از ترکیب پرده زبرا و پرده پارچه ای یک طرح زیبا برای پذیرایی خود استفاده کنید

به طور مثال بعد از نصب پرده زبرا در یک طرف پنجره یا هر دو طرف می توانید از پرده های پانچ پارچه ای استفاده کنید تا شکل رسمی تری به خود بگیرد.

همچنین می توانید به وسیله اکسسوری های خاص مانند استفاده از دالبرهای پارچه ای و رزینی و همچنین کتیبه های چوبی و پی وی سی می توانید پرده زبرا خود را برای پذیرایی تزئین کنید.

با توجه به مواردی که گفته شد و همچنین موارد دیگری شامل قیمت مناسب این محصول نسبت به سایر پرده ها ، استفاده از این پرده ها در سبک های جدید طراحی مانند سبک مینیمال ، در دسترس بودن و نصب و شستشوی راحت می تواند انتخاب خوبی باشد .

 

مشاهده عکس های کار شده پرده

جهت مشاهده نمونه های کار شده پرده ها می توانید به اینستاگرام و کانال تلگرام ما به آدرس sarvindecor@ مراجعه فرمایید

اینستاگرام سروین دکور

 

مطالب مرتبط:

5 دلیل که بهتر است پرده پارچه ای را انتخاب نکنید!

مزایای پرده دبل شید