استاندارد AC در لمینیت چیست

استاندارد AC در لمینیت چیست

استاندارد AC در لمینیت چیست و چه کاربردی دارد ؟

 استاندارد ac

به سروین دکور خوش آمدید !

مقدمه

امروزه پارکت لمینت ها یکی از محبوب ترین کفپوش ها برای انتخاب خانه های ما ایرانیان می باشد . مهمترین گام برای انتخاب پارکت لمینت تعیین سطح دوام آن می باشد پس باید پارکتی انتخاب کنیدکه به میزان تردد شما در منزل یا محل تجاری شما سازگاری داشته باشد .

پارکت لمینت دارای استانداردی می باشد که به AC معروف است ، این استاندارد بر حسب میزان تردد بر روی پارکت در مکان های مختلف می باشد.

استاندارد AC به شما این امکان را می دهد که لمینیتی مناسب با فضا و میزان ترددی که دارید انتخاب کنید.

انواع استاندارد :

1- استاندارد AC1 : لمینیت هایی که دارای این استاندارد هستند تنها مناسب اماکن کم تردد در منزل مانند اتاق خواب می باشند.

2- استاندارد AC2 : این نوع پارکت لمینت را باید در اماکن مسکونی با تردد متوسط مانند اتاق نشیمن ، غذاخوری و … استفاده کرد.

3- استاندارد AC3 : لمینیت های دارای این استاندارد مناسب اماکن مسکونی پر تردد مانند راهروها ، آشپزخانه و … می باشد ، همچنین از این نوع پارکت لمینت برای اماکن تجاری کم تردد مانند دفاتر کار نیز استفاده می شود.

4- استاندارد AC4 : اگر شما از آن دسته افراد هستید که در منزل تردد زیادی دارید ، پارکت لمینت های دارای این استاندارد  بهترین گزینه برای شما می باشد . همچنین از این نوع لمینیت برای اماکن تجاری کم تردد مانند دفاتر کار نیز استفاده می شود.

5- استاندارد AC5 : این نوع پارکت لمینت مناسب اماکن بسیار پرتردد تجاری و اداری می باشد . ( مانند سینماها ، آمفی تئاتر ، مراکز همایش و … )

لینک های مرتبط

پارکت لمینت های ما تفاوت پارکت و کفپوش سایر محصولات ما

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.