Right ornament کندن کاغذ دیواری Left ornament

طریقه کندن کاغذ دیواری از روی دیوار

کندن کاغذ دیواری

 

اگر از کاغذ دیواری منزل خود خسته شده اید و تمایل دارید کاغذ دیواری جدیدی نصب کنید برای این کار حتما باید کاغذ دیواری قبلی برداشته شود ، برای کندن کاغذ دیواری مراحل زیر را طی کنید تا دیوار شما کمتر آسیب ببیند و کاغذ نیز به طور کامل جدا شود .

۱- دیوارها را خلوت کنید

برای کندن کاغذ دیواری ابتدا وسایل تزئینی مانند تابلو ، آینه و غیره را از دیوار جدا کنید و مبل ها را نیز از منزل خارج و یا در وسط اتاق جمع کنید.

۲- روی کاغذ دیواری را خراش دهید

به وسیله کاردک یا ابزاری که مخصوص کندن کاغذ دیواری است و در ابزار فروشی ها موجود می باشد ، طوری کاغذ را خراش دهید که مانع از آسیب رساندن به دیوار شود.

۳- کاغذ دیواری را خیس کنید

در یک ظرف آب گرم یا مخلوط آب گرم و مواد شیمایی درست کنید ( آب گرم باعث شل شدن چسب کاغذ دیواری می شود ) ، سپس اسفنجی را آغشته به آب گرم کنید و به وسیله آن کاغذ دیواری را خیس کنید ، بگذارید رطوبت کاملا نفوذ کند.

نکته : با توجه به چسب مصرفی استفاده شده و همچنین مدت زمانی که کاغذ دیواری روی دیوار مانده ، شاید لازم باشد قبل از کندن کاغذ دیواری آن را چندین بار خیس کنید تا چسب آن شل شود.

۴- کاغذ دیواری را بکنید

برای کندن کاغذ دیواری از درز آن شروع کنید ، کاردک پهنی را زیر لبه های کاغذ قرار داده و به آرامی کاغذ را جدا کنید ، اگر تکه های کوچکی باقی ماند آن را با سمباده بکنید و روی آن رنگ بزنید.

۵- در انتها دیوار را بشویید

بعد از اتمام کار وقنی دیوار کاملا خشک شد ، آن را با محلول آب و TSP شستشو دهید تا چسب باقی مانده روی دیوار کنده شود .

اکنون دیوار شما برای نصب کاغذ دیواری جدید آماده است ، اگر قصد رنگ کردن کاغذ دیواری را دارید می بایست قبل از آن دیوار را سمباده بزنید.

منبع : hamshahrionline

لینک های مرتبط

نمونه آلبوم های موجود شستشوی کاغذ دیواری سوالات متداول

شبکه های اجتماعی ما

 

insta کانال تلگرام

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول