Right ornament کفپوش آشپزخانه Left ornament

کفپوش آشپزخانه کفپوش آشپزخانه

چه کفپوشی مناسب آشپزخانه است ؟ آیا برای آشپزخانه می توان از پارکت لمینت استفاده کرد ؟

 

به سروین دکور خوش آمدید!

برای کفپوش منزل یکی از سخت ترین انتخاب ها ، انتخاب کفپوش آشپزخانه می باشد ، زیرا علاوه بر اینکه باید با خانه هماهنگ باشد ، خصوصیاتی مثل ضد لک بودن و مقاوت در برابر آب و سایر شوینده ها را نیز باید داشته باشد.

اگر شما از لمینیت برای کف منزل خود استفاده کرده اید ، برای انتخاب کفپوش آشپزخانه باید دقت بیشتری کنید زیرا همانطور که گفته شد برای انتخاب کفپوش آشپزخانه ، کفپوشی باید باید انتخاب کنید که علاوه بر اینکه با پارکت لمینت شما هماهنگی داشته باشد در برابر آب نیز مقاوم باشد.

برای این منظور ما ۳ پیشنهاد به شما داریم که می توانید با مطالعه آنها بهترین انتخاب را داشته باشید.

۱- استفاده از پارکت لمینت

پارکت لمینت ها به علت دارا بودن پارافین واکس در برابر آب تا حدودی مقاوم هستند و می توان هر روز آن را تی کشید و از طرفی استفاده از لمینیت به عنوان کفپوش آشپزخانه علاوه بر زیبایی باعث ایجاد گرمای بیشتری در کف آشپزخانه می شود.

اما باید به این نکته توجه کرد که آب زیاد نمی تواند روی پارکت لمینت ساکن بماند و باعث آسیب رساندن به آن می شود ، و از طرفی استفاده از لمینیت به عنوان کفپوش آشپزخانه باعث انسداد راه آب آشپزخانه می شود.

پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید آشپزخانه زیبا و گرمی داشته باشید و در آشپزخانه زیاد شست و شو انجام نمی دهید از پارکت لمینت استفاده کنید.

برای مشاهده نمونه پارکت لمینت های ما اینجا را کلیک کنید.

۲- استفاده از کفپوش pvc

کفپوش pvc به علت ساختار تشکیل دهنده آن که از نوعی پلاستیک (pvc) می باشد در مقابل آب کاملا مقاوم بوده و آب و رطوبت آسیبی به آن وارد نمی کند ، از طرفی رنگ این کفپوش را می توانید همرنگ پارکت لمینت خود انتخاب کنید تا به منزل شما زیبایی خاصی ببخشد.

اما باید به این نکته توجه داشت که استفاده از آب مستقیم برای شستشوی کفپوش پی وی سی ممکن است باعث از بین رفتن خاصیت چسبندگی چسب آن شود بنابراین بهتر است با تی نمدار تمیز شود

 برای مشاهده نمونه کفپوش pvc ما اینجا را کلیک کنید.

۳- استفاده از سرامیک طرح چوب

می توانید از سرامیک های طرح چوب به عنوان کفپوش آشپزخانه استفاده کنید تا هم با قسمت های دیگر منزل که پارکت لمینت کرده اید هماهنگ باشد و هم راه آب آشپزخانه مسدود نشود.

البته به این نکته باید توجه کرد که استفاده از سرامیک کف آشپزخانه را همواره سرد نگه می دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 لینک های مرتبط

تفاوت لمینیت و کفپوش PVC کاربرد قرنیز محاسبه قیمت نهایی لمینیت

 

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول