Right ornament کاغذ دیواری محیط کار Left ornament

ویژگی کاغذ دیواری محیط کار

کاغذ دیواری محیط کار

قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای محیط های اداری و تجاری خود به این نکته توجه کنید که انتخاب کاغذ دیواری محیط کار نقش بسزایی در دکوراسیون داخلی مغازه یا اداره شما دارد و در نتیجه تاثیر مستقیم در فروش و افزایش مشتریان. ما در این مقاله قصد داریم راهکار هایی را معرفی کنیم تا شما را در انتخاب کاغذ دیواری مناسب راهنمایی کند .

۱- انتخاب سبک کاغذ دیواری

اگر محیط کارتان دارای سبکی مدرن است و می خواهید محیطی آرام ( مانند مطب ) داشته باشید ، می توانید کاغذ دیواری با رنگ روشن و ملایم و با نقش و نگار کم استفاده کنید ، اما اگر شما به دنبال فضایی شاد و هیجانی هستید ( مراکز خرید ) بهتر است از کاغذ دیواری های شاد با طرح های هندسی استفاده کنید.

۲- بررسی ابعاد دیوارها

قبل از خرید کاغذ دیواری محیط کار دیوارهای خود را در نظر بگیرید ، اگر دیوارهای شما کوتاه است از کاغذ با طرح های عمودی استفاده کنید تا دیوارها بلندتر نشان داده شود ، همچنین اگر فضای کوچکی دارید استفاده از طرح و رنگ های ساده و روشن باعث می شود محل کار شما بزرگ نشان داده شود.

۳- همخوانی با وسایل

سعی کنید کاغذ های خود را طوری انتخاب کنبد که با وسایل و تجهیزات همخوانی داشته باشد ، به طور مثال برای اطاق کنفراس از یک کاغذ کلاسیک به رنگ کرم که با میز کنفرانس قهوه ای شما همخوانی داشته باشد انتخاب کنید.

۴- انتخاب جنس کاغذ دیواری

قبل از انتخاب کاغذ دیواری محیط کار به جنس آن توجه کنید ، سعی کنید محصولی انتخاب کنید که دارای رنگ ثابت ، مقاوم در برابر آفتاب و همچنین قابل شستشو باشد که بتوان در مواقع لازم لکه گیری و نظافت کرد.

برای مشاهده سوالات و پرسش ها دیگر اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم ها و نمونه کاغذ دیواری های موجود با ما تماس بگیرد ۷۷۶۵۳۷۸۲-۰۲۱ و یا به شبکه های اجتماعی ما بپیوندید:

instagram     کانال تلگرام

 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول