Right ornament چیدمان منزل بر اساس قانون فنگ شویی Left ornament

چیدمان منزل بر اساس قانون فنگ شویی

فنگ شویی

 

فنگ شویی در لغت به معنای آب و باد است و به هماهنگی بهتر میان انرژی هایی که ما را احاطه کردند گفنه می شود. با پیروی از اصول فنگ شویی می توانید فضای داخلی خانه خود را اصلاح کنید ، بر زندگی پراضطراب غلبه کنید و خانه خود را مظهر آسایش ، آرامش و نشاط کنید.

۱- اشیا را تلمبار نکنید

وجود اشیای غیر ضروری باعث از بین رفتن انرژی در رگهای زندگیتان می شود . با حذف این اشیا می توانید شاهد تجدید حیات و فوران انرژی در زندگیتان باشید.

  • ویژگی های اشیا تلمبار شده:

– وسایلی که به کارتان نمی آید یا دوستشان ندارید

– وسایلی که باعث ایجاد نامنظمی در محیط زندگیتان می شود.

– اجناس و وسایلی که فضای کوچک شما را شلوغ می کند.

  • چند توصیه برای اشیا تلمبار شده با استفاده از قانون فنگ شویی

– کشو یا کمدی مخصوص وسایل زائد و اضافی تهیه کنید ، لازم نیست حتما مرتب باشد صرفا وظیفه این کشو تجمع وسایل غیر ضروری برای گردش انرژی در فضای منزل می باشد.

– درب ورودی منزل خود را همواره پاک و خلوت نگه دارید ، بر طبق قانون فنگ شویی اگر می خواهید انرژی آزادانه در خانه شما جریان داشنه باشد باید هر چیزی که پشت درب ورودی می باشد و مانع باز شدن کامل درب می شود مانند گیره ، جالباسی و … را بردارید.

– انباشته شدن وسایل مانند کامپیوتر ، دوپرخه و … در اتاق خواب خلاف قانون فنگ شویی می باشد، هرگز لباس های چرک خود را در اتاق خواب قرار ندهید.

– قفسه ای در حمام خانه خود ایجاد کنید تا از انبوه شدن و پخش و پلا شدن وسایل آرایشی و بهداشتی در حمام جلوگیری شود.

– پارکینگ منزل فضایی برای انباشته شدن اجناس زائد و اضافی نیست ، می توان از پارکینگ برای نگهداری اشیا استفاده کرد ولی اشیایی که دوستشان دارید.

۲- کتاب های کهنه را با کتاب های نو عوض کنید

نگهداری کتاب های کهنه به شما اجازه نمی دهد که به اندیشه و باورهای نو رو بیاورید . کتاب های خود را نو کنید ، می توانید کتاب های کهنه خود را به کسانی که کتاب های دست دوم می خرند بفروشید . کتاب های نو باعث ایجاد فضایی برای آرمان ها و اندیشه های نو می باشد و این مصداق قانون فنگ شویی است.

۳- لزومی ندارد هدایایی را که دوست ندارید نگه دارید

هدایا باعث ایجاد انرژی درخشان و مثبت در فضای خانه شما می شود اما هدایایی که دوستشان ندارید به شما انرژی منفی می دهند و در خانه شما انرژی تیره تولید می کنند.

– اگر وسیله ای خریدید یا هدیه گرفتید جعبه اش را تنها تا زمان اتمام ضمانت آن نگه دارید ، جعبه را به بهانه اسباب کشی ، فروش و … تا ابد نگه ندارید.

۴- ورودی خانه

ورودی خانه ارتباط بین دنیای بیرون و فضای خانه شما می باشد ، از دیدگاه فنگ شویی انرژی پس از ورود بلافاصله به تمام اتاق ها و زندگی اشخاص داخل خانه جریان پیدا می کند.

– ورودی اصلی خانه نباید به انبار و محل نگهداری وسایل اضافی تبدیل شود.

– استفاده از نور یک لوستر ، هالوژن و حتی یک لامپ کوچک در ورودی خانه می توان باعث افزایش انرژی شود.

– اگر ورودی منزل شما کوچک است می توانید یک آینه بزرگ روی آن نصب کنید ولی آینه را جلوی درب قرار ندهید زیرا طبق قانون فنگ شویی باعث واپس زدن انرژی های مثبت به بیرون می شود.

– سعی کنید اتاق خواب روبروی درب ورودی قرار نگیرد زیرا باعث ایجاد نا امنی می شود بهتر است روبروی درب ورودی شما اتاق نشیمن باشد.

منبع : vista.ir

سوالات دیگر

 

 

 

 

 

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

(ایمیل)sarvindecor.co@gmail.com
(تلفن)77653782(021)
در مورد ما
سفارش محصول