Right ornament مقالات و نوشته ها Left ornament
دبل شید عملکرد ، مزایا و توصیه ها

مزایای دبل شید

۱-امکان تنظیم نور دلخواه در دبل شید

یکی از مزیت های شید دومکانیزم آن امکان تنظیم نور دلخواه است به این صورت که شما می توانید نور طبیعی روز یا اتاقی تاریک یا با نور کم داشته باشید که به راحتی قابل تنظیم است.

شید رول دوبل دارای فیلتری برای عبور نور است که روشنایی ملایمی به فضا داده و محیطی آرام را فراهم می کند. این نوع پرده باعث جلوگیری از دید فضای بیرون نشده ونمای بیرون قابل تشخیص است اما نه بطور واضح.

اگر پارچه شید را ضخیم انتخاب کنید نور ملایمی به فضا داده می شود اما اگر از رنگ های کمرنگ یا پارچه های نازک تر استفاده شود نور بیشتری وارد محیط خواهد شد.

اتاقی با شیدی به رنگ های تیره فضا را تاریک کرده و مانع هرگونه عبور نور می شود. تابش نور را قطع و کمک به استفاده بهتر از مانیتور کامپیوتر و ویدیو پروژکتور می کند، باعث کاهش هدر رفتن انرژی می شود. هنگامی که ان را کامل پایین می آورید فضای بیرون دیده نشده و محیطی امن خواهید داشت. در شب مانع عبور نور لامپ های خیابان، صدای همسایه ها و ترافیک می شود که محیط راحت را برای استراحت آماده می کند.

با این حجم از تنوعی که در پارچه ها وجود دارد شید های دولا می توانند براساس نیاز مشتری برای فیلتر نور و عبور نور تهیه شوند.

ترکیب پرده های شید خورشیدی سان اسکرین و شید های بلک اوت به عنوان دبل شید میتواند فیلتر نور و نوع عبور نور را برای مشتری فراهم سازد.

این قابلیت های منعطف پرده های دومکانیزه یکی از مهمترین تفاوت های شید و زبرا می باشد که به راحتی با هر حالت و هر زمان  قابل تنظیم است.

۲- صرفه جویی در مصرف انرژی

استفاده از آن ها باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. آن ها میزان ورود نور و گرما  به خانه را در تابستان کنترل می کنند که به صورت غیر مستقیم باعث کاهش دمای محیط در تابستان می شود. استفاده از دستگاه های تهویه هوا و خنک کننده کمتر شده و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود که البته به همین منوال در فصل زمستان هم عمل کرده و باعث کاهش مصرف انرژی خواهد شد.

توصیه ها

از شید پشتی یا شیدی که نزدیک پنجره است به عنوان تنظیم کننده نور استفاده کنید.

شید جلویی را برای هماهنگی با دکور و کنترل میزان دید فضای داخلی استفاده کنید

از هیچ نوع از والان ها استفاده نکنید

برای شید های کنترلی، ریموت چندگانه پیشنهاد می شود

منبع : zebrablinds.com

دسته بندی ها
در مورد ما