Right ornament مقالات و نوشته ها Left ornament
محبوبیت پرده زبرا از نگاه طراحان
دلایل محبوبیت پرده زبرا

در این مقاله قصد داریم به دلایل محبوبیت پرده زبرا بپردازیم و این که چرا بیشتر طراحان دکوراسیون داخلی از این محصول برای پوشش پنجره ها استفاده می کنند. 

۱- ویژگی محفظه جمع شدن پارچه باعث افزایش ظرافت دکور خانه می شود همچنین می توانند درجه های مختلف فیلتر نور را کنترل کنند و حریم خصوصی با کنار هم قرار گرفتن کامل نوار های پارچه ای حفظ شود.

۲- به سبب ویژگی فیلتر نور و عملکرد آسان آن برای تمام رستوران ها یا کلبه هایی با نمای مناظر طبیعی مناسب اند. زمانی از روز شما بدون بالا بردن تمام پرده زبرا شما می توانید با حفظ حریم خصوصی از نمای بیرونی هم لذت ببرید. در طول مدت شب با کنار هم آمدن کامل نوار های پارچه ای از نور بیرون در امان بوده و حریم خصوصی خود را حفظ کنید .

۳- پارچه های تیره در حالت بسته کاملا ورود نور را می بندند و مانع دیده شدن فضای داخل می شوند حتی وقتی داخل روشن باشد .

۴- تنوع بالای پارچه های این نوع پرده و ویژگی های فیلتر نور خورشید و تاریک کردن فضا باعث محبوبیت پرده زبرا شده است.

سفارش در اندازه دلخواه از دلایل محبوبیت پرده زبرا

۵- محدود نبودن سفارش در اندازه یکی دیگر از ویژگی های این مدل پرده است که شما می توانید در اندازه های عریض، باریک، بلند، کوتاه و… سفارش دهید. نگران کنترل حرکت نوار های پرده در اندازه های بزرگ نباشید که زنجیر های بلند و فلزی آن را کنترل خواهد کرد .

مساله ای که موقع نصب پرده زبرا باید رعایت شود این است که زنجیری که از بالا پرده آویزان است برای حرکت نوار ها اگر به دیوار یا قاب پنجره محکم شود می تواند ظاهری تمیز تر و ایمن تر برای کودکان و حیوانات خانگی باشد.

منبع : zebrablinds.com

مطالب مرتبط:

مزایای و نحوه عملکرد دبل شید

مزایا و معایب پرده آماده برای آشپزخانه

پوشش پنجره اتاق مطالعه

دسته بندی ها
در مورد ما